فرهنگ و هنر


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

خواندنی ها با برترین ها (81)

در این شماره از خواندنی ها با کتاب جدید دکتر صادق زیباکلام، اثری درباره طنز در آثار صادق هدایت، تاریخ فلسفه یونان و... آشنا شوید. برترین ها - محمودرضا حائری: در این شماره ...

پرستو گلستانی وضعیت سلامت خود را تشریح کرداخبار,اخبارفرهنگی, پرستو گلستانی

 

 اخبار فرهنگی  - پرستو گلستانی وضعیت سلامت خود را تشریح کرد

 گلستانی مشکل جسمی بوجود آمده را ناشی از فشار عصبی و کار زیاد دانست که پس از چند روز استراحت و مراقبت به شرایط عادی بازگشته و جای نگرانی وجود ندارد.

پرستو گلستانی که چند روزی است در بیمارستان تحت مراقبت قرار دارد، ضمن ابراز رضایت از وضعیت جسمی‌ خود به گمانه‌زنی‌ها درباره سلامتی‌اش پایان داد و تاکید کرد بلافاصله پس از مرخصی ایفای نقش در نمایش «خانه خورشید» را از سر می‌گیرد.

گلستانی درباره شرایط جسمی خود توضیح داد: در ماه‌های اخیر هم‌زمان در یک سریال تلویزیونی و گروه اجرایی نمایش «خانه خورشید» همکاری داشتم که موجب فشار جسمی شد و از ناحیه قلب احساس ناراحتی کردم.

وی ادامه داد: به همین دلیل آزمایش‌هایی صورت گرفت که تشخیص پزشکان گرفتگی رگ بود؛ به همین دلیل روز گذشته آنژیو شدم و این کار یک نوبت دیگر فردا تکرار می‌شود که امیدوارم مشکل برطرف شود.
 
بازیگر نمایش «مدریک» با تاکید بر اینکه پس از چند روز استراحت و کاهش استرس وضعیت بهتری دارد، درباره زمان تعیین شده برای آغاز فعالیت خود اظهار داشت: پزشک معالج گفت مشکلی برای تحرک و فعالیت‌های ورزشی وجود ندارد، به همین دلیل اگر مسئله خاصی پیش نیاید بلافاصله بعد از مرخصی از بیمارستان بازی در نمایش «خانه خورشید» را از سر خواهم گرفت.

اجرای نمایش «خانه خورشید» به کارگردانی شهرام کرمی چند روزی به دلیل مشکل قلبی پیش آمده برای پرستو گلستانی متوقف شد تا این هنرمند پس از اندکی استراحت فعالیت خود را آغاز کند.


  اخبار فرهنگی -  ایلنا


ویدیو مرتبط :
پرستو گلستانی 18 ساله شد !!!!!!!!!!!!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

آخرین وضعیت پرونده مرتضوی و بقایی در دیوان عدالت تشریح شددیوان عدالت اداری , حمید بقایی

 

رئیس دیوان عدالت اداری درباره آخرین وضعیت پرونده مطرح شده در دیوان عدالت اداری در مورد انتصاب سعید مرتضوی در تامین اجتماعی و دو شغله بودن حمید بقایی توضیح داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد جعفر منتظری صبح یکشنبه در نشست خبری در مورد پرونده سعید مرتضوی گفت: این پرونده در کمیسیون تخصصی دیوان قرار دارد. در مورد این پرونده باید اینگونه بگویم که جابجایی ها و نصب و انتصابات در حوزه دیوان عدالت نیست ولی چون در انتصاب این آقا ضوابط و مقررات مندرج در سازمان تامین اجتماعی لحاظ نشده به دیوان شکایت شده و اگر کمیسیون تخصصی تشخیص دهد قابل طرح در هیئت عمومی است تصمیم لازم گرفته می شود. احتمالا تا چند هفته دیگر تصمیم نهایی کمیسیون اعلام می شود.

رئیس دیوان عدالت اداری در مورد حکم نهایی حمید بقایی نیز گفت: پرونده ایشان نهایی و حکم صادر و ابلاغ شده است و باید از خود ایشان سئوال کنید. ولی باید بگویم که محکومیت به انفصال ایشان و برائت ایشان منتفی شده و قرار رفع درخواست اعمال ماده 37 در مورد ایشان صادر شده است.

حجت الاسلام منتظری در مورد پرونده نرخ مکالمات تلفن بین المللی افزود: این پرونده در هیئت عمومی است و در نوبت بررسی قرار دارد.

رئیس دیوان عدالت اداری در مورد تن ندادن دستگاهها به دادخواستهای ارسالی دیوان عدالت گفت: اگر دستگاهی به دادخواستهای دیوان پاسخ نداد ما می توانیم بعد از یک ماه حکم را صادر کنیم ولی نمی توانیم به سرعت پیگیری کنیم چون زمان رسیدگی به پرونده ها میانگین 150 روز است. البته ما می خواهیم دستگاهها از خود دفاع کنند. ولی ما احساس نمی کنیم دستگاهها در مقابل دیوان بخواهند موضع بگیرند..../مهر