فرهنگ و هنر


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

خواندنی ها با برترین ها (81)

در این شماره از خواندنی ها با کتاب جدید دکتر صادق زیباکلام، اثری درباره طنز در آثار صادق هدایت، تاریخ فلسفه یونان و... آشنا شوید. برترین ها - محمودرضا حائری: در این شماره ...

نوشته محسن افشانی درمورد مقام معظم رهبری + عکسنوشته محسن افشانی درمورد مقام معظم رهبری

 

محسن افشانی با انتشار عکس و متنی از ابراز ارادت خود به رهبر انقلاب سخن گفت.

پست محسن افشانی درمورد رهبر انقلاب
محسن افشانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرام خود ارادتش به مقام معظم رهبری را نشان داد.

وی به دو زبان فارسی و انگلیسی نوشت:
I love our leader...
We love our country...
We love our safety...
We love our Chastity...
I hate the Zionism...
I love fighting against Zionism...

چون وا نمیكنى گرهى خود گره مباش
ابرو گشاده باش چو دستت گشاده نیست

من رهبرم رو دوست دارم...
ما مملكت پرستیم...
ما ناموس پرستیم...
ما امنیتمونو دوست داریم...
من عاشق جنگ با صهیونیسم هستم.

 

نوشته محسن افشانی درمورد مقام معظم رهبری

اخبارفرهنگی - مشرق نیوز

 


ویدیو مرتبط :
بیانات مقام معظم رهبری درمورد شهداء

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

بهروان: منع استفاده از دروازه بان خارجی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری است!بهروان: منع استفاده از دروازه بان خارجی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری است!

سرپرست سازمان لیگ برتر با ناراحتی از انتقادهای مطرح شده به وی گفت: «منع جذب دروازه‌بان خارجی نظر من نبود.»

 

  ،  دروازه بان خارجی,فرمایشات مقام معظم رهبری ,اخبار,اخبار ورزشی

 

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز به نقل از اوج نیوز، غلامرضا بهروان گفت: «در جلسه ای که آقایان کفاشیان، نبی و آیت اللهی حضور داشتند قرار شد که قوانین لیگ برتر و لیگ یک به صورت یکسان اعمال شود.»

 

وی افزود: «در این جلسه قرار شد قانون منع استفاده از دروازه بان خارجی برای تمامی مسابقات داخلی از جمله لیگ یک برقرار باشد.»

 

این مقام مسئول در فدراسیون فوتبال دلیل این اقدام را شعار مقام معظم رهبری در سال جدید که تأکید بر تولید ملی و استفاده از نیروی کار ایرانی دارد، ذکر کرد و گفت: «در این راستا تصمیم گرفته شد که قانون منع استفاده از دروازه بان خارجی همچنان پابرجا بماند.»

سرپرست سازمان لیگ در پاسخ به این سؤال که فقط حضور دروازه بان های خارجی، سرمایه ایرانی را به خطر می اندازد، گفت: «به خدا شما هم حرف دل من را می زنید. من اجازه قانونگذاری ندارم. من هم گفتم بازیکن خارجی در هر پستی چه فرقی دارد؟ صادقانه با شما صحبت می کنم و بیشتر از این نمی توانم حقایق را بگویم. من هم می دانم که این مصوبه پارادوکس هایی دارد. از تلاش برای تغییر این مصوبه خسته نمی شوم و تمام تلاشم را می کنم. من هم می دانم که باید در این زمینه به نظر مردم و رسانه ها و اهالی فوتبال احترام گذاشت.»

بهروان تاکید کرد: «شب گذشته از تلویزیون تصویرم پخش شد و من را به عنوان تصمیم گیرنده این قانون معرفی کردند در صورتی که این طور نیست. این تصمیم نظر من نیست و فقط نظر جمع را گفتم.»/جام نیوز