فرهنگ و هنر


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

خواندنی ها با برترین ها (81)

در این شماره از خواندنی ها با کتاب جدید دکتر صادق زیباکلام، اثری درباره طنز در آثار صادق هدایت، تاریخ فلسفه یونان و... آشنا شوید. برترین ها - محمودرضا حائری: در این شماره ...

میهمانی مجریان زن در تلویزیون!اخبار,اخبار فرهنگی,میهمانی مجریان زن در تلویزیون

 

اخبار فرهنگی - میهمانی مجریان زن در تلویزیون!

 روز پنجشنبه خاله شادونه و پرنده های زبل میزبان خاله ها و مجری های خانم شبکه دو می شود. نگار استخر خاله نگار، سارا رسول زاده و فاطیما بهارمست، شیده معاونی و اکرم محمدی خواه، بهاره جهاندوست مجری سینما صبحانه.

روز پنجشنبه خاله شادونه و پرنده های زبل میزبان خاله ها و مجری های خانم شبکه دو می شود.
به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، علی اکبر ذاکری تهیه کننده این برنامه گفت: در برنامه روز پنجشنبه که از ساعت 9 تا 10 و 45 دقیقه به صورت زنده پخش می شود، بانوان مجری شبکه دو به همراه فرزندانشان به استودیو می آیند و از خاطرات کودکی شان در شب یلدا سخن می گویند.

نگار استخر (خاله نگار)، سارا رسول زاده و فاطیما بهارمست (مجریان برنامه های نوجوان شبکه دو)، شیده معاونی و اکرم محمدی خواه (از مجریان پیشکسوت گروه کودک)، بهاره جهاندوست (مجری سینما صبحانه)، زهرا شوقی (مجری برنامه روز از نو)، مریم وطن پور (خاله قاصدک) و مریم رضایی (خاله رویا) از مهمانانی هستند که قرار است به این برنامه دعوت شوند.
 اخبار فرهنگی -  جام جم


ویدیو مرتبط :
این شما و اینهم مجریان زن تلویزیون افغانستان!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

اصرار مدیر شبکه دو به بازگشت مجریان ممنوع الکار به تلویزیون/علیخانی و نامداری دوباره برمی گردند؟اصرار مدیر شبکه دو به بازگشت علیخانی و نامداری

با وجود تأیید مدیر شبکه دو نسبت به خبر بازگشت مجریان ممنوع الکار به تلویزیون، وی از اعلام زمان دقیق یا عناوین برنامه‌هایی که احسان علیخانی و آزاده نامداری در آنها حضور خواهند داشت، پرهیز می‌کند.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

به گزارش خبرنگار مهر، موضوع ممنوعیت تصویر یا کار برای برخی از مجریان سیما، همواره در مرکز توجه قرار داشته و شایعات و حرف و حدیث‌ها پیرامون آن فراوان ذکر شده است. از آخرین نمونه‌های این موضوع می‌توان به خبری اشاره کرد که روز گذشته در برخی سایت‌ها منتشر شده و در آن اعلام شده بود با پایان یافتن دوره محرومیت دو مجری مرد و یک مجری زن سیما، این سه نفر به زودی روبروی دوربین قرار گرفته و برنامه اجرا خواهند کرد.

همچنین در این خبر اشاره شده بود که در این مدت شبکه‌های ماهواره‌ای تلاش فراوانی برای جذب و خروج این افراد از کشور داشتند که با پاسخ منفی مواجه شده‌اند.

پیگیری این اخبار نیز همواره به دلیل تلاش سازمان صدا و سیما برای پررنگ نکردن چنین موضوعاتی یا به سرانجام نمی‌رسد یا با پاسخ‌هایی سرشار از ابهام، موضوع را گنگ‌تر جلوه می‌دهد. در این خصوص روی لبه تیغ بودن مجریان نیز، آنها را ناخواسته از پاسخگویی معذور می‌دارد. با این حال در این زمینه شاید بتوان از آخرین اخباری که در زمینه ممنوع التصویر بودن مجریانی چون آزاده نامداری و احسان علیخانی منتشر شده بود، به گفتگویی اشاره کرد که چندی پیش با علی بخشی‌زاده مدیر شبکه دو سیما در مهر داشتیم.

در راستای خبری که مورد اشاره قرار گرفت، دیگر بار این موضوع را با وی در میان گذاشتیم و بخشی‌زاده همچنان بر بازگشت دو مجری که آخرین بار در شبکه دو دیده شده بودند، اصرار کرد.

وی در گفتگو با مهر با تآکید بر اینکه نامداری و علیخانی به زودی مقابل دوربین قرار خواهند گرفت، درباره برنامه مستندی که تهیه کنندگی آن را علیخانی بر عهده دارد، اظهار کرد: وی گزینه‌هایی که در برنامه‌های مختلفی از جمله "ماه عسل" معرفی شده بودند را انتخاب کرده و درباره آنها مستندی خواهد ساخت.

مدیر شبکه دو زمان دقیق کلید خوردن این مستند که پیش از این، سعید اشناب مشاور او گفته بود نیمه شهریور ماه آغاز می‌شود را نامعلوم دانست و در پاسخ به اینکه آیا علیخانی را مقابل دوربین نیز خواهیم دید یا خیر؟ تصریح کرد: بله. مقدمات برنامه‌ای که او اجرایش را بر عهده دارد، به زودی تمام می‌شود و اجرایش را نیز خواهیم دید. آزاده نامداری نیز برنامه‌ای را اجرا خواهد کرد.

بخشی‌زاده از عنوان کردن نام این برنامه یا تهیه کننده آن‌ها اجتناب کرد و دراین باره که آیا پاییز شاهد اجرای این دو تن خواهیم بود، یادآور شد: این موضوع در حال پیگیری است. پاییز نشد فصل آتی. اما ما قطعا شاهد اجرای نامداری و علیخانی خواهیم بود.

مدیر شبکه دو در گفتگویی که 25 شهریور 91 با مهر داشت نیز اعلام کرده بود این مجریان "به زودی" به تلویزیون بازخواهند گشت. اما از اعلام زمان "به زودی" پرهیز کرده بود./مهر