فرهنگ و هنر


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

خواندنی ها با برترین ها (81)

در این شماره از خواندنی ها با کتاب جدید دکتر صادق زیباکلام، اثری درباره طنز در آثار صادق هدایت، تاریخ فلسفه یونان و... آشنا شوید. برترین ها - محمودرضا حائری: در این شماره ...

فرزاد حسنی در «صندلی داغ» تلویزیون


سری جدید برنامه صندلی داغ قرار است با تغییراتی در آیتم های برنامه از شبکه دو پخش شود. پس از پخش آخرین سری از مجموعه برنامه صندلی داغ به زودی قرار است سری جدید این برنامه با اجرای فرزاد حسنی به روی آنتن برود.

سری جدید برنامه صندلی داغ قرار است با تغییراتی در آیتم های برنامه از شبکه دو پخش شود.  پس از پخش آخرین سری از مجموعه برنامه صندلی داغ به زودی قرار است سری جدید این برنامه با اجرای فرزاد حسنی به روی آنتن برود.

این در حالی بود که برای پخش سری جدید این برنامه در نوروز سال گذشته از طریق پخش تیزر از بینندگان برنامه درباره انتخاب مجری نظر خواهی میشد.


ویدیو مرتبط :
فرزاد حسنی به تلویزیون برمیگردد؟

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

سری جدید «صندلی داغ» با اجرای فرزاد حسنی روی آنتن می رود! 

 

سری جدید «صندلی داغ» با اجرای فرزاد حسنی روی آنتن می رود!

 

سری جدید برنامه صندلی داغ قرار است با تغییراتی در آیتم های برنامه از شبکه دو پخش شود. پس از پخش آخرین سری از مجموعه برنامه صندلی داغ به زودی قرار است سری جدید این برنامه با اجرای فرزاد حسنی به روی آنتن برود.این در حالی بود که برای پخش سری جدید این برنامه در نوروز سال گذشته از طریق پخش تیزر از بینندگان برنامه درباره انتخاب مجری نظر خواهی میشد.

مجریان «صندلی داغ» تاکنون داریوش کاردان ، احمد نجفی ، زنده یاد منوچهر نوذری و نیز مهدی سجاده چی و امیرحسین مدرس بوده اند.

سری جدید به سفارش گروه اجتماعی شبکه دو سیما ساخته می شود و تهیه کنندگان این برنامه همانند قبل حمید آخوندی و علیرضا جلالی هستند.

برنامه «صندلی داغ» در زمره نخستین برنامه های گفت وگو محور در تلویزیون ایران قرار می گیرد که اولین بار سال ۸۳ روی آنتن شبکه دو سیما رفت.

«صندلی داغ» در ابتدا زنده پخش می شد اما پس از مدتی تولیدی شد.... / خبرگزاری سینمای ایران