فرهنگ و هنر


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

خواندنی ها با برترین ها (81)

در این شماره از خواندنی ها با کتاب جدید دکتر صادق زیباکلام، اثری درباره طنز در آثار صادق هدایت، تاریخ فلسفه یونان و... آشنا شوید. برترین ها - محمودرضا حائری: در این شماره ...

سنگ تمام هواداران برای یگانه! نخستین کنسرت محسن یگانه پس از انتشار آلبوم جدیدش «حباب» پنجشنبه شب در سالن همایش‌های برج میلاد روی صحنه رفت.

این برنامه که به همت شرکت «آوای فروهر» و با استقبال پرشور هواداران محسن یگانه برگزار شد برای اولین بار شاهد اجرای زنده آلبوم جدید این خواننده بود که با استقبال دوستدارانش توام شد.

«دوست دارم» و «باور کنم» از جمله قطعاتی بود که در این اجرا از سوی دوستدران یگانه با استقبال فراوانی رو به رو شد و باعث شد این خواننده به خوبی بتواند بازتاب‌های آلبومش را در این اجرای زنده از دوستدارانش بگیرد.

یگانه بار‌ها از سوی حاضرین در سالن غافلگیر شد و در چند مرحله با هدایای عجیب و غریب طرفدرانش شگفت زده شد. اوج این ماجرا هم فرش نفیسی بود که از طرف یکی از دوستداران این خواننده به او اعطا شد. فرش نفیسی که این طرفدار یکی از عکس‌های این خواننده را روی آن ترسیم کرده بود و خودش هم در مدت دو ماه آنرا بافته بود.

از دیگر نکات جالب توجه این برنامه حضور متحد الشکل بسیاری از دوستداران یگانه با تی شرت‌های سفیدی بود که عکس این خواننده روی آن نقش بسته بود.

گزارش مفصل برنامه این خواننده در روز آخر و سانس آخر را که با حضور جمع کثیری از هنرمندان خواهد بود فردای این اجرا در «موسیقی ما» بخوانید.

کنسرت محسن یگانه , اخبار فرهنگی

کنسرت محسن یگانه , اخبار فرهنگی

کنسرت محسن یگانه , اخبار فرهنگی

کنسرت محسن یگانه , اخبار فرهنگی

کنسرت محسن یگانه , اخبار فرهنگی

کنسرت محسن یگانه , اخبار فرهنگی

کنسرت محسن یگانه , اخبار فرهنگی

کنسرت محسن یگانه , اخبار فرهنگی

کنسرت محسن یگانه , اخبار فرهنگی

کنسرت محسن یگانه , اخبار فرهنگی

کنسرت محسن یگانه , اخبار فرهنگی

کنسرت محسن یگانه , اخبار فرهنگی

کنسرت محسن یگانه , اخبار فرهنگی

کنسرت محسن یگانه , اخبار فرهنگی

کنسرت محسن یگانه , اخبار فرهنگی

کنسرت محسن یگانه , اخبار فرهنگی

کنسرت محسن یگانه , اخبار فرهنگی

منبع : musicema.com


ویدیو مرتبط :
ویدئوی جدید محسن یگانه و خبر خوش اوبه هواداران

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

شكست پرسپولیس برای هواداران قهرمانی محسوب می‌شود 

 

هواداران

 

 

 

مدیرعامل باشگاه استقلال معتقد است: همین که تیم آبی‌پوش پایتخت توانسته پرسپولیس را در فصل جاری شکست دهد برای هواداران به منزله قهرمانی محسوب می‌شود.

علی فتح‌الله زاده در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها اظهار کرد: ما در ابتدای فصل شرایط بسیار بدی را داشتیم. مدیران استعفا کرده بودند، 14 بازیکن ما از تیم جدا شده بودند و باقی بازیکنان نیز در آستانه جدا شدن از تیم بودند. شرایط بسیار بدی بود اما چون ما از استقلال هستیم و قلب برای‌مان برای استقلال می‌تپد، به این فکر نمی‌کنیم که شرایط چگونه است. تنها می‌آییم که بتوانیم اتحاد را دوباره برقرار کنیم. ما با همه بی‌پولی‌ها و سه تا چهار میلیارد بدهی که داشتیم، مدیریت استقلال را قبول کردیم. روزی که مظلومی به استقلال آمد، 5 بازیکن سر تمرین بودند و این شرایط، شرایط بدی بود.

وی ادامه داد: ما در همان ابتدای فصل هم، هم‌قسم شدیم که استقلال را دوباره بسازیم و با صداقت بازیکنان را به تیم جذب کردیم. خوشحالم که توانستیم استقلال را از آن بحران خارج کنیم و بازیکنان خوبی همچون میداودی، مبعلی، آشوبی، مجیدی، برهانی و طالب‌لو را یا به استقلال بیاوریم و یا برای استقلال حفظ کنیم. شما یادتان هست برهانی در آن زمان استیل آذینی شده بود. آشوبی هم با ذوب آهن در حال بستن قرارداد بود و هنوز هم دوستان ما در ذوب آهن برای پیوستن او به استقلال ناراحت هستند. از طرف دیگر مجموعه خوبی در استقلال فراهم شد. همه استقلالی‌ها و همه آن‌هایی که قلب‌شان برای استقلال می‌تپد، آمدند. همه نیروهای اصیل استقلال مانند حجازی، مظلومی، پورحیدری، فکری، بیانی. خدا را شکر می‌کنم که همه آمدند و به من کمک کردند.

وی در پاسخ به این سوال که قبول کردن مدیریت در آن شرایط کمی جرات می‌خواست، ادامه داد: من همیشه به این فکر می‌کنم که اگر محبوبیت و یا اعتباری در ورزش کسب کردم، به خاطر همین فوتبال و استقلال بوده است. وقتی که استقلال را در شرایط بحرانی قبول کردم، به این فکر نمی‌کردم که آبرویم خواهد رفت. چه اشکالی داشت که به خاطر استقلال، آبروی من برود. اکنون خدا را شکر می‌کنم که از آن چیزی که فکر می‌کردیم، جلوتر هستیم و بازیکنان ما از جان مایه می‌گذارند. همه آن‌ها می‌دانند که دست ما امروز تنگ است و با توجه به بدهی‌هایی که داریم نمی‌توانیم به آن‌ها کمک زیادی کنیم اما خدا را شکر می‌کنم که بازیکنان استقلال نیز امروز قدرشناس هستند.

مدیرعامل باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا قول قهرمانی را به هواداران می‌دهید یا خیر، ادامه داد: نه، من نمی‌توانم قول قهرمانی بدهم اما این را می‌توانم بگویم که از دیدگاه هواداران همین که ما پرسپولیس را شکست دادیم، برای آن‌ها قهرمانی محسوب می‌شود.

وی در پاسخ به سخنان واعظ آشتیانی در مورد بدهی‌های باشگاه استقلال و این که این بدهی‌ها مربوط به سازمان تربیت بدنی است، تصریح کرد: آقای آشتیانی می‌گویند من زمانی که به استقلال آمدم 5 میلیارد تومان بدهی پرداخت کردم، در حالی که این 5 میلیارد بدهی نبوده، این پول بازیکنانی بوده است که قرار بوده در آن فصل برای استقلال بازی کنند. او آن را بدهی محسوب می‌کند در حالی که این طور نبوده اگر هم آقای واعظ آشتیانی، سند و مدرکی دارند، در این زمینه ارائه کنند.

فتح‌الله زاده در پاسخ به این سوال که آیا شما قبول کرده‌اید 50 درصد بودجه فصل جاری استقلال را خودتان بپردازید یا خیر، گفت: بله، من چنین چیزی را قبول کرده‌ام و 50 درصد بودجه سال جاری استقلال به عهده من است.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد کمپ استقلال و این که گفته می‌شود زمین این کمپ معارض دارد، خاطرنشان کرد: اگر این زمین معارض دارد، پس چگونه ما در حال ساخت و ساز هستیم. هیچ معارضی ندارد و هیچ مشکلی برای استقلال پیش نمی‌آید. آقای واعظ این مورد را بیان می‌کنند و این دیدگاه درستی نیست چرا که هیچ آدم عاقلی 40 هزار متر زمین را به خاطر این که هزار مترش معارض دارد، واگذار نمی‌کند.

وی در پایان در پاسخ به سوال یکی از هواداران که گفت آقای فتح‌الله زاده دکترای شما در چه زمینه‌ای است، نیز گفت: دکترای من در زمینه روزنامه‌نگاری است و اکنون نیز در حال اخذ دکترا در یکی از شاخه‌های اقتصاد هستم.