فرهنگ و هنر


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

خواندنی ها با برترین ها (81)

در این شماره از خواندنی ها با کتاب جدید دکتر صادق زیباکلام، اثری درباره طنز در آثار صادق هدایت، تاریخ فلسفه یونان و... آشنا شوید. برترین ها - محمودرضا حائری: در این شماره ...

«دو دزد و دو پری» این هفته روز دیگر در تهران کلید می‌خورد/ بازیگران طنز در فیلمی کودکانهاخبار , اخبار فرهنگی,بازیگران طنز در فیلم کودکانه,فیلم دو دزد و دو پری

 

حسین قناعت گفت: با توجه به اتمام پیش‌تولید فیلم سینمایی «دو دزد و دو پری» 4 روز دیگر با حضور بازیگرانی چون بهنوش بختیاری، امیرحسین صدیق، رامین ناصر نصیر و ... در تهران کلید می‌خورد.

در ارتباط با شروع فیلمبرداری فیلم سینمایی «دو دزد و دو پری» که به تازگی پروانه ساخت آن را دریافت کرده است،‌اظهار داشت: همچنان در پیش‌تولید به سر می‌بریم و تقریبا تمام کارهایی که می‌بایست در این بخش انجام می‌شد صورت گرفته است و اگر همه چیز طبق برنامه‌ریزی پیش برود سه الی چهار روز دیگر این فیلم سینمایی را کلید می‌زنیم در حال حاضر تست گریم بازیگران نیز در حال انجام شدن است.

وی در ادامه در ارتباط با موضوع فیلم گفت: این فیلم در ژانر کودک است و قرار است که شاهد فضایی شاد و مفرح برای کودکان باشیم در اصل مخاطبین اصلی فیلم سینمایی «دو دزد و دو پری» کودکان هستند و امیدواریم با اکران آن در جشنواره کودک اصفهان که نقطه هدف ما است از فیلم استقبال بشود.

قناعت گفت: در این فیلم قرار است از جلوه‌های ویژه نیز بهره ببریم، به طور مثال در برخی از صحنه‌ها آدم‌ها کوچک‌تر از اندازه معمول شوند.تمام لوکیشن فیلم در تهران است.

این کارگردان در ارتباط با بازیگران فیلم‌اش گفت: در «دو دزد و دو پری» شاهد بازیگران چهره و به نامی همچون نادر سلیمانی،‌ بهنوش بختیاری، رامین ناصرنصیر، ارژنگ امیرفضلی، امیرحسین صدیق و افشین سنگ‌چاپ هستیم. همچنین سه بازیگر کودک در این فیلم به نام یاس نوروزی، پارسیا شکوری و عرفان برزین حضور دارند.

 

اخبار فرهنگی - فارس


ویدیو مرتبط :
ایده خورد خورد - استارتاپ ویکند تهران - 17 آبان 1391

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

جدایی شهرری از تهران کلید خورد

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب


فرماندار ویژه برای منطقه بیست تهران
جدایی شهرری از تهران کلید خورد
همه قول و قرارهای دولت برای بررسی بیشتر جدایی شهرری از تهران به فراموشی سپرده شد و وزیرکشور فرماندار شهرستان ری را به سمت معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان انتخاب کرد. مصطفی محمد‌نجار علاوه بر این مستقل شدن ری از تهران را« هدیه» محمود احمدی‌نژاد به مردم ری دانست.
خبرگزاری میراث فرهنگی ـ گروه شهری ـ جدایی شهرری از تهران سال‌ها است که از طرف دولت احمدی‌نژاد پیگیری می‌شود اما زمانی این موضوع جدی‌تر شد که او چندماه پیش در دیدار با مردم این منطقه به آنها قول که منطقه 20 شهر تهران را به عنوان یک شهر مستقل معرفی خواهد کرد.
پیگیری سرسختانه استانداری برای تحقق به این وعده از همان زمان آغاز شد و همه مخالفت‌ها و انتقادهایی که به این طرح شد نتیجه‌ای نداد. بیشترین انتقادها به این برنامه دولت از طرف شورای شهر تهران مطرح شد. اعضای شورای شهر از اینکه بدون مشورت با آنها و بدون هیچ توجیه کارشناسی این طرح دولت در حال اجرا است به شدت ناراحت بودند و نگرانی خود از این نوع تصمیم‌گیری‌های ناگهانی را اعلام کردند. 

علیرضا دبیر، از اعضای شورای شهر تهران که از اهالی شهرری و از منتقدان این طرح است. او پیش‌بینی می‌کند که این جدایی باعث حضور سودجویان و زمین خواران در شهرری و احتمال گسترش ساخت و سازهای غیر مجاز می‌شود. همچنین این طرح سبب افزایش مشکلات حاشیه‌نشینی می‌شود و بر خلاف سیاست تمرکززدایی از پایتخت است.

 او در گفتگو با CHN معتقد است اجرا شدن این طرح باعث رونق ساخت و سازهای غیرقانونی و ایجاد مشکلات فرهنگی، اقتصادی و امنیتی خواهد شد. چرا که به گفته او این جدایی باعث حضور سودجویان و زمین‌خواران در شهرری و احتمال گسترش ساخت و سازهای غیر مجاز می‌شود. 
معصومه ابتکار هم از دیگر اعضای شورای شهر است که جداکردن شهرری از تهران را نتیجه تفکر عده‌ای می‌داند که به شوراها اعتقادی ندارند. او معتقد است که وقتی عده‌ای می‌خواهند بخشی از یک کلان‌شهر یا پایتخت کشور را جدا کنند سعی دارند با شوراها رقابت کنند.
شهردار تهران هم به شدت از این کار انتقاد کرد و آن را طرحی شکست‌خورده دانست که پیش از این در تجربه‌های گذشته نتیجه آن مشخص شده است. به عقیده او جداسازی شهرری از تهران از لحاظ اجتماعی، سیاسی و امنیتی کاری غیرکارشناسی است. نمایندگان مجلس هم با نگرانی این موضوع را پیگیری می‌کنند و هیات پنج نفره‌ای از سوی مجمع نمایندگان تهران در مجلس، مسئول رسیدگی به موضوع جدایی شهرری از تهران شده است.

همه نگرانی‌ها و انتقادهای اعضای شورای شهر، شهرداری و مجلس و کارشناسان شهری در نتیجه به اینجا ختم شد که دولت بدون اینکه توجهی به این انتقادها کند امروز برای شهرری فرماندار ویژه انتخاب کرد تا مقدمات جدایی این منطقه از تهران فراهم شود. 
علت عجله دولت برای جدایی شهرری از تهران را شاید باید در این جمله مصطفی محمدنجار، وزیر کشور جستجو کرد که می‌گوید« هر چقدر به پایان دولت نزدیک می‌شویم فعالیت‌ها نیز سرعت بیشتری پیدا می‌کند.» با توجه به تصمیم دولت به نظر می‌رسد هیچ‌کس نمی‌تواند مانع سرعت عمل دولت برای این جدایی شود و سرنوشت ری در نهایت جدایی از تهران است./خبرگزاری میراث فرهنگی