فرهنگ و هنر


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

خواندنی ها با برترین ها (81)

در این شماره از خواندنی ها با کتاب جدید دکتر صادق زیباکلام، اثری درباره طنز در آثار صادق هدایت، تاریخ فلسفه یونان و... آشنا شوید. برترین ها - محمودرضا حائری: در این شماره ...

«داش آكل» در آمریكا! 

«داش آكل» در آمریكا!

 

داستان «داش آكل» صادق هدایت به انگلیسی ترجمه و در آمریكا منتشر می شود.

به گفته ی جهانگیر هدایت، متن اصلی و ترجمه ی داستان «داش آكل» به زبان انگلیسی در آمریكا منتشر خواهد شد.

برادرزاده ی صادق هدایت توضیح داد كه این اثر هم اكنون در دست ترجمه است و انتظار می رود با هماهنگی هایی كه به عمل آمده و همچنین كمك علاقه مندان به صادق هدایت، در آینده ی نزدیك به طور گسترده منتشر شود.... / خبرگزارى ایسناویدیو مرتبط :
مداحی میثم مطیعی بر وزن سرود آمریكا آمریكا

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تیراندازی مرگبار در دیترویت آمریكا 

رسانه‌های آمریكا از وقوع تیراندازی مرگبار در «دیترویت» ایالت «میشیگان» خبر داده و اعلام كردند: در این حادثه سه نفر جان خود را از دست دادند و یك نفر نیز مجروح شد.


«جان روچ» ـ سخنگوی پلیس ایالتی «میشیكان» ـ یادآور شد: روز گذشته در پی تیراندازی مردان مسلح به اعضای یك خانواده‌ در یكی از مناطق شرقی این ایالت، سه نفر جان خود را از دست داده و یك نفر دیگر نیز مجروح شد.


وی خاطر نشان كرد: جان باختگان این حادثه تیراندازی یك مرد ۳۳ ساله، یك زن ۳۵ ساله و یك شخص دیگر است. همچنین هویت هیچ یك از این افراد مشخص نشده است.

 


این حادثه تیراندازی شب گذشته در «دیترویت» واقع در شرق ایالت «میشیكان» رخ داد و فرد مجروح كه یك مرد ۳۷ ساله است، تنها موفق شده با پلیس تماس بگیرد، موقعیت را گزارش دهد.

 


همچنین وضعیت وی بسیار وخیم گزارش شده است و احتمال دارد به دلیل شدت جراحات و خونر‌یزی جان خود را از دست بدهد.

 


از طرفی پلیس و نیروهای امنیتی هنوز موفق نشدند دو فرد ضارب را شناسایی و دستگیر كنند، تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.