فرهنگ و هنر


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

خواندنی ها با برترین ها (81)

در این شماره از خواندنی ها با کتاب جدید دکتر صادق زیباکلام، اثری درباره طنز در آثار صادق هدایت، تاریخ فلسفه یونان و... آشنا شوید. برترین ها - محمودرضا حائری: در این شماره ...

حرکت شجاعانه بازیگر زن(+عکس)اخبار فرهنگی - حرکت شجاعانه بازیگر زن(+عکس)
سمانه پاکدل و به قول خودش یک عقرب دوست داشتنی!

 

اخبار,اخبار فرهنگی,سمانه پاکدل

 

اخبار فرهنگی - ستاره ها


ویدیو مرتبط :
حرکت هالیوودی بازیگر زن ایرانی در یک سریال...

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

حرکت خیر بازیگر مشهور برای بی‌خانمان‌ها


شون پن درست در شبی که مراسم گلدن گلوب برگزار می شد، از هنرمندان و بازیگران سینما دعوت کرد تا در مراسم خیریه ای به نفع بی خانمان های هاییتی شرکت کنند.

بانی فیلم: شون پن درست در شبی که مراسم گلدن گلوب برگزار می شد، از هنرمندان و بازیگران سینما دعوت کرد تا در مراسم خیریه ای به نفع بی خانمان های هاییتی شرکت کنند.

این سومین سال پیاپی بعد از زلزله هاییتی است که شون پن چنین مراسمی را برگزار می کند.حاصل این مراسم جمع شدن 6 میلیون دلار برای کمک به سازمان اعانه هاییتی بود.

نکته جالب مراسم امسال این بود که فیلمی از بازیگران وقت خود را بین دو مراسم تقسیم کردند و ابتدا بر فرش قرمز گلدن گلوب ظاهر شدند و سپس به خیریه شون پن رفتند. از جمله بازیگرانی که در این خیریه شرکت کردند، اما تامپسون بود که اتفاقاً کاندیدای دریافت جایزه گلدن گلوب هم بود اما آن را به کیت بلانشت واگذار کرد. مایکل داگلاس هم هر چند کوتاه اما به هر حال در این مراسم شرکت کرد و بعد به سالن اهدای جوایز گلدن گلوب رفت تا به خاطر ایفای نقش در یک مینی سری تلویزیونی جایزه بگیرد.

چارلیز ترون هم در این خیریه حضور داشت. هر چند که حضور او چندان مایه تعجب نبود. زیرا او شون پن در این مراسم خیریه به طور رسمی خبر از نامزدی خود دادند.

ادریس آلبا بازیگر «ماندلا: راه طولانی آزادی»، «گینت پالترو» به همراه چندین گروه موسیقی مثل یوتو (U2) از دیگر حاضران این مراسم بودند. گروه های موسیقی حاضر در خیریه هر یک آوازهایی را نیز برای جذاب کردن مراسم اجرا کردند.