فرهنگ و هنر


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

خواندنی ها با برترین ها (81)

در این شماره از خواندنی ها با کتاب جدید دکتر صادق زیباکلام، اثری درباره طنز در آثار صادق هدایت، تاریخ فلسفه یونان و... آشنا شوید. برترین ها - محمودرضا حائری: در این شماره ...

این سوپراستارها از شهرت فراری هستند +تصاویر اخبار ,اخبار فرهنگی, سوپراستارها

اخبار فرهنگی - این سوپراستارها از شهرت فراری هستند +تصاویر

چهره های سرشناسی در سینما و هالیوود هستند كه بارها در مصاحبه خود اعلام كرده اند از شهرت فراری هستند

 سوپراستارها و فعالان عرصه فیلم و موسیقی معمولا زندگی هیجان انگیزی دارند ، آنها همواره در معرض توجه عكاسان و هوادارانشان هستند و كوچكترین حركت آنان از نگاه تیزبین منتقدان دور نمی ماند. 
بر اساس این گزارش ، چهره های سرشناسی كه بارها در مصاحبه خود اعلام كرده اند از شهرت فراری هستند عبارتند از :

 

 اخبار ,اخبار فرهنگی, رابرت پتینسون

رابرت پتینسون :‌ وی در مصاحبه با یك نشریه اسپانیایی زبان گفت خیلی سخت است ، شما زمانیكه به شهرت برسید هرگز زندگی معمولی نخواهید داشت . معمولا مردم درك نمی كنند شما به عنوان یك چهره سرشناس تا چه اندازه تنها هستید.

 

 اخبار ,اخبار فرهنگی, آریانا گراند

آریانا گراند : این نوجوان اهل موسیقی هم هنوز نتوانسته زندگی خود را با نور متعدد فلاش دوربین عكاسان تطبیق دهد.

 

 اخبار ,اخبار فرهنگی,كریستین استوارت

كریستین استوارت : هر چند استوارت یك بازیگر پرحاشیه است اما وی از در معرض توجه بودن در هر مكانی كه پا می گذارد ناراضی است.

 

 اخبار ,اخبار فرهنگی, بریتنی اسپیرز

بریتنی اسپیرز : شاید ادعای نفرت از شهرت «بریتنی» فقط به منظور جلب توجه بیشتر باشد زیرا وی همواره دست به اقداماتی می زند كه نظر پاپاراتزیها را به خود معطوف كند.

 

 اخبار ,اخبار فرهنگی, رایان گاسلینگ

رایان گاسلینگ : این بازیگر مطرح هالیوود قصد دارد دوره زمانی محدودی را به خود استراحت دهد. وی می گوید : همانطور كه من احتیاج دارم كمی از نگاه كنجكاو مردم به دور باشم ، آنان هم از اینكه برای مدتی چهره تكراری من را نبینند خوشحال خواهند شد.

 

 اخبار ,اخبار فرهنگی, جانی دپ

جانی دپ : جك گنجشكه دزدان كارائیب در مورد شهرت می گوید :‌ زندگی در مقابل چشمان هزاران طرفدار ، عكاس ، خبرنگار و ... حقیقتا یك زندگی جهنمی است.

 

 اخبار ,اخبار فرهنگی,كانی وست

كانی وست : این خواننده سیاه پوست از اینكه مشهور باشد گله ای ندارد اما از شهرت و محدودیت های آن بیزار است.

 

 اخبار ,اخبار فرهنگی, امینم

امینم :‌ این خواننده رپ نیز انزوا را به شهرت ترجیح می دهد.

 

 اخبار ,اخبار فرهنگی, شان پن

شان پن : باور كردنی نیست اما مرد پر حاشیه و فعالی مانند شان پن نیز از سوژه قرار گرفتن توسط خبرنگاران فراری است.

 

 اخبار ,اخبار فرهنگی, الك بالدوین

الك بالدوین :‌ بالدوین هرگز نتوانست با عكاسان پاپاراتزی كنار بیاید و معمولا در تعامل با آنان نیز مشكلات اساسی داشته است.
 

 

 اخبار ,اخبار فرهنگی, ماریا كری

ماریا كری :‌ خواننده مطرح آمریكایی دخالت بی مورد در امور افراد سرشناس را بر هم زننده آرامش زندگی آنان می داند .

 

 اخبار ,اخبار فرهنگی, لئوناردو دی كاپریو

لئوناردو دی كاپریو :‌ مرد خوش چهره هالیوود معتقد است :‌ هیچ راهی برای فرار از شهرت وجود ندارد ، شما در زمان شهرت مجبور به تحمل اموری هستید كه در حالت عادی از آنان اجتناب می كنید.

 

 اخبار ,اخبار فرهنگی, جولیا رابرتس

جولیا رابرتس : بازیگر هالیوودی تمام تلاش خود را بكار بسته تا در حاشیه زندگی كند و در انتخاب نقش های پیشنهادی هم وسواس خاصی به خرج می دهد.
اخبار فرهنگی - نور نیوز


ویدیو مرتبط :
جنگنده اف ۱۶ یا فراری کدام سریع تر هستند؟

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

هنرمندانی كه از مصاحبه دادن فراری هستند +تصاویراخبار فرهنگی - هنرمندانی كه از مصاحبه دادن فراری هستند +تصاویر

آنها یا از ارائه مصاحبه ، گفتگو و.. سرباز زده و یا برخی اوقات و در حین مصاحبه ها در پاسخ به سوالات ناخواسته به حدی عصبانی می شوند كه كنترل از دست آنها خارج شده و برخوردهای ناگواری كه فشار مضاعف بر آنها است، ‌ازخود بروز می دهند.

  اخبار,اخبار فرهنگی,هنرمندانی كه از مصاحبه دادن فراری هستند

 گذشته از همه ثروت،‌ قدرت و شهرتی كه ستارگان هنری دارند‌، برخی اوقات فشار رسانه ها و حساسیت آنها به قدری برای این چهره ها غیر قابل تحمل است كه بیشتر آنها سعی می كنند كه به هر طریقی از زیر بار فشار رسانه ها خارج شوند. آنها یا از ارائه مصاحبه ، گفتگو و.. سرباز زده و یا برخی اوقات و در حین مصاحبه ها در پاسخ به سوالات ناخواسته به حدی عصبانی می شوند كه كنترل از دست آنها خارج شده و برخوردهای ناگواری كه فشار مضاعف بر آنها است، ‌ازخود بروز می دهند.

«كانی وست»
«كانی وست» ازخوانندگان سیاه پوست است و مدعی است كه فردی باهوش و با اطلاعات زیاد است. او همواره سعی داشته خود را موجه نشان دهد ولی روحیه پرخاشگر او در برنامه های زنده بی بی سی و «تودی شو» برای مخاطبان  مشخص شده است. او در آخرین مصاحبه خود كه به سال 2010 باز می گردد در پاسخ به سوال خبرنگاری كه گفته بود رئیس جمهور بوش از خوانندگان سیاه پوست خوشش نمی آید و تیلور سوئیفت را ترجیح میدهد، به شدت عصبانی شد و شروع به فحاشی كرد و با همان حالت مصاحبه را قطع كرد. او بعد این واقعه كمتر مصاحبه می دهد.
 

اخبار,اخبار فرهنگی,هنرمندانی كه از مصاحبه دادن فراری هستند

 «یوآن ریورز»
«ریورز» به روحیه پرخاشگر در هالیوود معروف است. او 81 سال دارد و همچنان همانند یك چهره جوان هالیوود بی مهابا است. در مصاحبه ای كه با شبكه سی ان ان درباره كتاب جدیدش داشت او پس از شوخی های متعدد با مجری در پاسخ به شوخی مقابله به مثل مجری، میكروفن را جدا كرد و از صحنه برنامه خارج شد. گفته می شود «ریورز» علی رغم شوخی های فراوانش در برابر شوخی دیگران ضعیف است.

  اخبار,اخبار فرهنگی,هنرمندانی كه از مصاحبه دادن فراری هستند

 «كریستین استوارت»
«استوارت» در مصاحبه های خود پرخاشگر نیست ولی همچنان خود را بی میل و غیرمشتاق نشان می دهد. او عدم تمایل خود را به مصاحبه علنا نشان می دهد و این حاكی از بی میلی او برای مصاحبه دادن است. نمونه اخیر آن كه در یوتیوب هم غوغا كرد اس ام اس بازی او در طول یك مصاحبه جدی بود.

 اخبار,اخبار فرهنگی,هنرمندانی كه از مصاحبه دادن فراری هستند

  «جس آیزنبرگ»
در اینكه «آیزنبرگ» بازیگری با استعداد است شكی نیست. او در سال 2010 با فیلم شبكه اجتماعی به شهرت رسید. او در نشست خبری فیلم «حالامرا میبینی» به میزبان نشست پرخاش كرد  كه چرا مورگان فریمن را با عنوان «فریمن» خطاب كرده است.

 

اخبار,اخبار فرهنگی,هنرمندانی كه از مصاحبه دادن فراری هستند

 

«كوئنتین تارانتینو»
«تارانتینو» از كارگردانان شناخته شده و حاشیه ساز است. او كه برای دفاع از پروژه «جانگو» به استودیو بی بی سی رفته بود،‌ در پاسخ به سوال مجری مبنی براینكه فیلمهای او سرشار از خشونت است و با گونه ای فرهنگ آمریكایی را نشان می دهد،‌گارد مشت زن ها را گرفت و از پاسخ دادن امتناع كرد. این مصاحبه جنجالی ترین مصاحبه درگوگل نام گرفته است.

 

اخبار,اخبار فرهنگی,هنرمندانی كه از مصاحبه دادن فراری هستند

 

اخبار فرهنگی - سینما خبر