فرهنگ و هنر


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

خواندنی ها با برترین ها (81)

در این شماره از خواندنی ها با کتاب جدید دکتر صادق زیباکلام، اثری درباره طنز در آثار صادق هدایت، تاریخ فلسفه یونان و... آشنا شوید. برترین ها - محمودرضا حائری: در این شماره ...

احتمال پخش نشدن کلاه قرمزی در نوروز 94 !اخبار,اخبار فرهنگی ,کلاه قرمزی

کلاه قرمزی امسال هم به جعبه جادو می آید؟

محمد بحرانی گفت: پخش "کلاه قرمزی" برای نوروز قطعی نشده است. صداپیشه شخصیت‌های عروسکی "ببعی" و "آقای همساده" در این مجموعه تلویزیونی گفت: پخش ویژه برنامه کلاه قرمزی برای عید هنوز قطعی نشده و با من در این مورد صحبتی نشده است.

این نقل قول درحالی است که کمتراز یک و ماه نیم تا عید نوروز باقی مانده اما تاکنون خبری رسمی مبنی بر آغاز تولید مجموعه "کلاه قرمزی" منتشر نشده است. با این وجود گرچه بودجه و رقم درخواستی تیم تولید این برنامه از رسانه ملی همیشه برقرار بوده ولی نهایتا به آنتن رسیده است.
اخبار فرهنگی - نسیم

 


ویدیو مرتبط :
کلاه قرمزی نوروز ۹۴:بامزه ترین کلاه قرمزی سال های اخیر

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مدیر شبکه دو: «کلاه قرمزی» نوروز پخش می‌شوداخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

مدیر شبکه دو: «کلاه قرمزی» نوروز پخش می‌شود

مدیر شبکه دو سیما اعلام کرد مشکلی برای پخش «کلاه قرمزی» در نوروز وجود ندارد و این مجموعه در نوروز 92 مهمان خانه‌های گرم مردم خواهد بود.

علی بخشی‌زاده مدیر شبکه دو سیما گفت: «دست‌اندرکاران ساخت «کلاه قرمزی» ویژه نوروز 92 را با جدیت ادامه می‌دهند. برخی موارد پیشنهادی آن‌ها هم ارائه شده و مشکلی برای پخش برنامه وجود ندارد. بنابراین این مجموعه به یاد ماندنی در ایام نوروز مهمان خانه‌های گرم مردم خواهد بود.»

چندی پیش حمید مدرسی تهیه کننده «کلاه قرمزی» در گفت‌وگویی از کمبود بودجه برای ساخت کار خبر داد و احتمال به پخش رسیدن آن برای ایام نوروز را غیرقطعی دانست.

پس از این علی زارعان مدیر گروه کودک و خردسال شبکه دو در گفت‌وگوی دیگری این موضوع را تکذیب و اعلام کرد هیچ چیز قطعی نشده است و «کلاه قرمزی» در نوروز روی آنتن می‌رود.

این مجموعه محبوب با همکاری ایرج طهماسب و حمید جبلی چند سالی است نه تنها در ایام نوروز بلکه در مناسبت‌های گوناگون روی آنتن می‌رود و با استقبال مردم مواجه شده است./مهر