آشپزی


2 دقیقه پیش

این نوشیدنی بعد از افطار برایتان لازم است

حالا که ماه مبارک رمضان در فصل خیلی گرمی قرار گرفته است، نوشیدنی فوق‌العاده لیموناد ترش نعنایی را برای روزهای گرم تهیه کرده و در افطارتان میل کنید. همشهری آنلاین: حالا ...
2 دقیقه پیش

فیلم: یک ویدئوی خوشمزه از کیک آلبالو

حالا که کم کم دارد فصل آلبالو فرا می رسد، ما هم برای شما یک کیک آلبالویی خوشمزه آموزش می دهیم. شاید با نگاه به ظاهر این کیک احساس کنید که تهیه آن سخت است، اما پس از دیدن این ...

کیک هندوانه، فقط میوه و خامه!


دلتان کیک می‌خواهد اما از کالری ای که دارد می‌ترسید. اگر خیال کیک رهایتان نمی‌کند، ما برای شما یک کیک خامه‌ای من‌درآوردی میوه‌ای و البته کم‌کالری داریم.

مجله آشپزی مثبت - نگار فرامرزی: دلتان کیک می‌خواهد اما از کالری ای که دارد می‌ترسید. اگر خیال کیک رهایتان نمی‌کند، ما برای شما یک کیک خامه‌ای من‌درآوردی میوه‌ای و البته کم‌کالری داریم.

کیک هندوانه

مواد لازم:  

به میزان لازم هندوانه، به میزان لازم توت‌فرنگی، به میزان لازم تمشک، 300 گرم خامه زده شده

طرز تهیه:

1. هندوانه را به‌صورت ورقه ورقه برش بزنید.

2. دوست دارید کیکتان چند طبقه باشد؟ هر اندازه که دوست دارید، طبقه‌ها را روی هم بچینید و بعد روی هر کدام را با خامه بپوشانید.

3. طبقه‌ها که تمام شد، روی کیک را با خامه بپوشانید و با سلیقه خودتان با تمشک یا توت فرنگی آن را تزیین کنید.


ویدیو مرتبط :
میوه ارایی روی هندوانه

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مچ‌گیری در بازار میوه؛ وقتی هندوانه شب یلدا دانه‌ای 50 هزار تومان آب می‌خورد



اخبار,اخبار اقتصادی  ,شب  یلدا

 مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان از اجرای طرح ویژه نظارت بر عرضه میوه هندوانه در زنجان خبر داد و گفت: در برخی از اماکن هندوانه شب یلدا دانه‌ای 50 هزار تومان فروخته می‌شود.

 مرتضی ممیزی امروز در گفت‌وگو بافارس در زنجان اظهار کرد: در آستانه شب یلدا و به منظور کنترل بازار طی روزهای 27 و 28 آذر ماه امسال طرح بازرسی سرزده از میادین میوه و تره‌بار انجام شد.

وی با اشاره به اینکه بازرسی‌ها با حضور روسای شعب تعزیرات حکومتی استان زنجان برگزار شد، اضافه کرد: در این طرح ضمن بازرسی از میادین گران‌فروشی زیاد از حد میوه هندوانه توسط روسای شعب تعزیرات حکومتی استان زنجان مشاهده و تخلفات ثبت شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان با بیان اینکه طبق گزارشات روسای شعب هر هنداونه به قیمت 40 تا 50 هزار تومان به فروش می‌رسد، تصریح کرد: در همین راستا بلافاصله اقدامات لازم در برخورد با متخلفان انجام شد.

این مسئول با بیان اینکه طی این بازرسی‌ها 26 مورد تخلف گران‌فروشی هندوانه ثبت و به شعب تعزیرات ارسال شد، اضافه کرد: با تاکیدات صورت گرفته نسبت به تشکیل پرونده در اسرع وقت اقدام شده و پرونده‌‎های وارده در حال رسیدگی است.

وی با اشاره به اینکه تعزیرات حکومتی با فروشندگان آجیل و هندوانه با قاطعیت برخورد می‌کند، افزود: شهروندان محترم در صوت مشاهده تخلف گران‌فروشی می‌توانند با حضور در اداره کل نسبت به احقاق حقوق خود اقدام کنند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان زنجان همچنین از بازرسی از مراکز عرضه گاز مایع یک مورد کم‌فروشی گاز مایع توسط روسای شعب تعزیرات حکومتی زنجان خبر داد و گفت: برای تحقیقات بیشتر و تعیین میزان کل تخلف کم‌فروشی شعبه مربوط در حال رسیدگی به موضوع است.

 

اخبار اقتصادی  -  فارس