«کتی پری» از دردسرهای شهرت، بیانسه و ادل می‌گوید


کتی پری(Katy Perry) در مجله «ال» (Elle) با ظاهری آراسته روی جلد رفت و درباره سوپربال، سختی‌ و مشقت‌های ستاره بودن و - از آن جالب‌تر- بیانسه و ادِل، صحبت کرد.

وب سایت موسیقی ما - ریما آسا: کتی پری(Katy Perry)  در مجله «ال» (Elle) با ظاهری آراسته روی جلد رفت و درباره سوپربال، سختی‌ و مشقت‌های ستاره بودن و - از آن جالب‌تر-  بیانسه و ادِل، صحبت کرد. پری بعد از اجرایی که در لیگ بزرگ سوپر بال داشت برای مدت زمانی طولانی توجه تمام رسانه‌ها را به خود جلب کرد که برخی از آن‌ها انتقادهای بسیار تندی را هم دربر داشتند.

پری، در این شماره مجله‌ی «ال» درباره کار با (NFL: لیگ ملی فوتبال امریکا)، مدیتیشن، پاپاراتزی و خیلی چیزهای دیگر صحبت کرد. در ادامه بخش‌هایی از این گفتگوی مفصل را می‌خوانید:

ستاره‌های پاپ مثل قصه‌ها شخصیت‌های شرور و مهربان دارند

پری در بخشی از مصاحبه در مورد آماده شدن برای اجرای سوپر بال می‌گوید:


«من در تمام اجراهایم خودم رئیس هستم. همه من را رئیس صدا می‌کنند. هر چیزی با نظارت من انجام می‌شود. تمام تصمیمات را خودم می‌گیرم، صد در صد آن ها را. اما در همکاری با ان اف ال، می‌بایست در مورد تشریفات مختلفی در سطوح مختلف پاسخگو می‌بودم. جلسات  مشاوره متعددی بود که باید برای انتخاب لباس‌ها و گریم، بودجه‌ی اجرا، مصاحبه‌ها و ... در آن‌ها شرکت می‌کردم.

برای تمام جزئیات باید گزارش و جواب پس می‌دادم. بنابراین اینجا دیگر رئیس نبودم؛ مجبور بودم از اینکه همه چیز در کنترل خودم باشد چشم‌پوشی کنم. معمولا ما از چنین فرصتی استقبال می‌کنیم اما بدانید به محض اینکه تصمیم بگیرید در سوپر بال اجرا کنید برای شش ماه دیگر زندگی خودتان را ندارید.

در قسمتی از مصاحبه درباره بعضی از هم‌نسلانش مثل بیانسه صحبت می‌کند...


«آه خدای من، من از طرفداران پر و پا قرص بیانسه هستم. بیانسه به تازگی ویدئویی روی اینترنت گذاشته! باید آن را ببینید! وقتی این ویدئو را دیدم با خودم گفتم «بالاخره، بالاخره تو را دیدم. نه یک نسخه تبلیغاتی از تو. بلکه خود واقعی‌ات را دیدم و با آن چیزی که واقعا هستی احساس نزدیکی کردم»

و در مورد ادل ...


«ادل خیلی واقعی است و از این کمتر نمی‌توان نسبت به ظواهر شهرت بی‌تفاوت بود. او به اجرایی در هامراسمیت اپولوی انگلستان آمد و باریتوی (ساندویچ مکزیکی) بعد از اجرای من را دزید. [ادای او را با لهجه غلیط انگلیسی در می‌آورد که می‌گوید» ] «چطور تو انگلیس تونستی یه باریتو گیر بیاری ؟»

ستاره‌های پاپ مثل قصه‌ها شخصیت‌های شرور و مهربان دارند

و بعد، در بخش دیگری از مصاحبه راجع به ستاره بودن صحبت می‌کند...


«رویایی است صد برابر سخت‌تر از آن رویایی که من وقتی نه سالم بود خوابش را دیده بودم... شما فکر می‌کنید کاری را آغاز کرده‌اید اما به صورت خودکار در واقع صد کار دیگر را هم آغاز کرده‌اید. و این همان علتی است که شما می‌بینید ادم‌ها کارهای عجیب غریب می‌کنند.»

در بخشی از مصاحبه درباره این صحبت می‌کند که ستاره‌های پاپ مثل شخصیت‌ها در یک سریال سواپ اپرایی هستند...

«شما باید کسی را داشته باشید که شرور داستان باشد، یک نفر که شاهزاده باشد، کسی که نقشی مادرگونه و کسی که نقشی پدرگونه را بازی کند – بالاخره این واقعیت وجود دارد که باید شخصیت‌هایی وجود داشته باشند. ما چهره‌های موسیقی پاپ هم مثل آن شخصیت‌ها هستیم و رسانه‌ها از این جریان استفاده می‌کنند. چه کسی شخصیت محبوب و دوست داشتنی داستان است و چه کسی شرور؟ می‌دانید. مثلا تیلور [سوئیفت] همان شخصیت مهربان و دوست داشتنی است و کانیا [وست] شرور داستان. ماجرا بر سر همان روایت است»


ویدیو مرتبط :
ماجرای دردسرهای شهرت جناب خان

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دردسرهای شهرت برای جنیفر لوپز +عکسدردسرهای شهرت برای جنیفر لوپز +عکس

به گزارش پرداد به نقل از دیلی میل: دردسرهای شهرت برای جنیفر لوپز، حتی لکه های قهوه روی شلوارش او را سوژه عکاسان میکند.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

"جنیفر لوپز" به خاطر ظاهر تمییز و شیک پوشی اش در رویدادها و جشنواره ها و گزارشات تصویری شهرت دارد. او اخیرا در استرالیا حضور دارد و زمانیکه در یک همایش عمومی لکه های قهوه روی شلوار چرمی اش مشخص بود از شدت خجالت صورتش سرخ شده بود.

گفته میشود سه لکه واضح جلوی شلوار این ستاره 43 ساله دیده میشد و او مجبور شد با همان لباس جلوی دوربین عکاسان و خبرنگاران قرار بگیرد.

خبرنگاران همچنین از او به خاطر پوشیدن پیراهن آستین بلندش در هوای تقریبا گرم و 27 درجه ای استرالیا انتقاد کرده اند.این ستاره نام آشنا و جنجالی موسیقی غرب مدتهاست که در حال اجرای برنامه زنده در کشورهای مختلف است و بعد از 5 کشور مختلف آسیایی و اروپایی اکنون وارد استرالیا شده است.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

او اخیرا در صفحه فیس بوکش نوشته است: باور نمیکنید چقدر مشتاق هستم تا هرچه سریعتر برای شما برنامه اجرا کنم. او قرار است این تور اجرایی را تا پایان سال میلادی به اتمام برساند./پرداد