ورزشی


2 دقیقه پیش

پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016

سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکن‌های یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ...
2 دقیقه پیش

عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016

در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ...

پیکه: رئال‌ استحقاق بردن را داشت


مدافع میانی تیم فوتبال بارسلونا اعتراف کرد که حق رئال مادرید بوده است که ال‌کلاسیکوی نیم فصل دوم را در ورزشگاه نیوکمپ ببرد.

خبرگزاری تسنیم: جرارد پیکه پس از باخت 2 بر یک تیمش در خانه برابر رئال‌مادرید به تمجید از عملکرد کهکشانی‌ها پرداخت و اذعان داشت که آنها در 20 دقیقه پایانی بازی عملکرد بهتری نسبت به میزبان داشته‌اند.

پیکه در پایان بازی اظهار داشت: ما آن طور که باید از برتری عددی‌مان و 10 نفره‌ شدن حریف بهره نبردیم و در واقع ندانستیم که این کار را چگونه باید انجام دهیم. حتی پنج دقیقه پیش از اخراج شدن سرخیو راموس ما کنترل‌مان بر بازی را از دست داده بودیم.

پیکه ادامه داد: مهم این است که یاد بگیریم چگونه ببازیم. رئال برنده شایسته‌ای برای بازی بود. باید از این بازی بگذریم و روی بازی بعدی‌مان برابر اتلتیکومادرید تمرکز کنیم. ما هنوز هم در سه تورنمنتی که در آنها رقابت می‌کنیم، جایگاه خوبی داریم.


ویدیو مرتبط :
خنده پیکه و مسی به حذف رئال مادرید از جام حذفی اسپانیا

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

طعنه پیکه به رئال‌مادرید: اگر مثل رئال بودیم چه می‌شد؟طعنه پیکه به رئال‌مادرید,نتیجه بازی بارسلونا با اسپانیول

طعنه پیکه به رئال‌مادرید: اگر مثل رئال بودیم چه می‌شد؟

"تصور کنید اگر بارسلونا در 5 سال اخیر مثل رئال مادرید تنها یک قهرمانی در جام حذفی و یک قهرمانی در رقابت‌های لیگا به دست می‌آورد، آن وقت چه اتفاقی می افتاد؟" این واکنش تمسخرآمیز مدافع بارسلونا در پاسخ به انتقاد از تیمش بود.

بارسلونا در داربی کاتالونیا به سختی توانست با یک گل اسپانیول را از پیش بردارد تا بعضی به انتقاد از عملکرد این تیم بپردازند.

جرارد پیکه در گفت‌وگویی که با شبکه باشگاه بارسلونا داشت، سخنان جالبی را بر زبان آورد، سخنانی که نوعی تمسخر و طعنه به رئال‌مادرید است و این قاعده فوتبالی را به یاد ما می‌اندازد که بهترین دفاع حمله است.

پیکه گفت: در نظر بگیرید بارسلونا در 5 سال اخیر مثل رئال‌مادرید تنها یک قهرمانی در جام حذفی و یک قهرمانی در رقابت‌های لیگا به دست می‌آورد، آن وقت چه اتفاقی می‌افتاد؟ اطمینان دارم که بسیاری از این سخن من ناراحت می‌شوند اما این یک حقیقت است. بارسلونا در سال‌های اخیر قهرمانی‌های زیادی به دست‌ آورده است تا جایی که چنانچه در یک فصل قهرمان لیگا و یا لیگ قهرمانان اروپا نشویم، فصل بدی برای ما خواهد بود.

او افزود: در فصل جدید در خط دفاعی عملکرد خوبی داشته‌ و گل‌های کمی دریافت کرده‌ایم. دیدار سختی برابر میلان در نوکمپ پیش‌رو داریم و باید با نهایت تمرکز به میدان رویم.

لیونل مسی در دیدار برابر اسپانیول هم موفق به گلزنی نشد تا چهارمین بازی پیاپی او بدون گلزنی هم رقم بخورد. پیکه درباره دور شدن مسی از روزهای اوج خود گفت: مسی در شرایط خوبی به سر می‌برد. او به دنبال گلزنی است؛ چرا که همه از او گل می‌خواهند اما حتی زمانی هم که گل نمی‌زند بازی زیبایی را به نمایش می‌گذارد. بنابراین جایی برای نگرانی وجود ندارد.

بارسلونا با پیروزی برابر اسپانیول 34 امتیازی شد و به صدرنشینی خود در جدول رده‌بندی ادامه داد. /ایسنا