ورزشی
2 دقیقه پیش | پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکنهای یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ... |
2 دقیقه پیش | عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ... |
قرعه کشی جام حذفی انگلیس انجام شد
قرعه کشی دور سوم جام حذفی انگلستان برگزار شد.
در یکی از مهمترین دیدارهای این دور، اورتون برابر وستهام بازی خواهد کرد و آرسنال و هال سیتی نیز روبروی هم قرار خواهند گرفت، مسابقه ای که یادآور فینال سال گذشته است.
تیم های سمت راست میزبان هستند و بازی در صورت مساوی شدن، در زمین حریف تکرار خواهد شد. مسابقاتی که با ممیز مشخص شده است، هنوز تیم یک سمت مشخص نشده است.
آرسنال - هال سیتی
ساوتهمپتون - ایپسویچ
استوک سیتی - رکسهام
داور - کریستال پالاس
ویمبلدون - لیورپول
من سیتی - شفیلد ونزدی
روترهام - برنموث
آلدرشات / روچالده - ناتینگهام فارست
چارلتون - بلکبرن
اسپارتانز - بیرمنگام
وست برومویچ - گیتزهد
استون ویلا - بلکپول
هادرزفیلد - ردینگ
آکسفورد / ترنمر - سوانزی
کاردیف - کولچستر
بولتون - ویگان
ساندرلند - لیدز
برنلی - تاتنهام
میلوال - بردفورد
دربی - ساوث پورت
برنتفورد - برایتون
کمبریج / منسفیلد - بری / لوتون
اورتون - وستهام
فولام - ولووز
لستر - نیوکاسل
چلسی - واتفورد
بارنزلی / چستر - میدلزبورو
کیو پی آر - شفیلد یونایتد
اکرینگتون / یوویل - منچستریونایتد
پرستون - نورویچ
دانکستر - بریستول
اسکانتروپ / ورچستر - چسترفیلد
ویدیو مرتبط :
قرعه کشی افتضاح جام حذفی
خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :
قرعه کشی جام حذفی انجام شد ، برنامه مسابقات جام حذفی
قرعه کشی جام حذفی انجام شد
برنامه مسابقات جام حذفی
با قرعه کشی مراسم جام حذفی پرسپولیس باید در رشت به مصاف داماش گیلان برود و استقلال میزبان شاهین بوشهر است.
مراسم قرعه کشی جام حذفی امروز با حضور نمایندگان باشگاهها در فدراسیون برگزار شد.
برنامه مسابقات به شرح زیر است: (نام میزبانها اول است)
سه شنبه 18/8/89
فولاد خوزستان - شهرداری بندر عباس ساعت 14:30 تختی اهواز
جمعه 28/8/89
ملوان انزلی - فولاد نطنز ساعت 14:30 تختی انزلی
شنبه 29/8/89
استیل آذین - نفت مسجد سلیمان ساعت 14:30 دستگردی تهران
شهرداری تبریز - تراکتور سازی تبریز ساعت 14:30 یادگار امام تبریز
استقلال - شاهین بوشهر ساعت 16:15 آزادی تهران
یکشنبه 30/8/89
داماش گیلان - پرسپولیس ساعت 14:30 سردار جنگل رشت
سپاهان اصفهان - راهآهن 14:30 فولاد شهر اصفهان
پنجشنبه 4/9/89
ذوب آهن اصفهان - شهرداری یاسوج 14:30 فولاد شهر