ورزشی
2 دقیقه پیش | پیرترین و جوان ترین بازیکن یورو 2016سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ترین، کوتاه ترین و بلندترین بازیکنهای یورو ۲۰۱۶ پرداخته است. خبرگزاری ایسنا: سایت یوفا در گزارشی به معرفی پیرترین، جوان ... |
2 دقیقه پیش | عکس: ارزش تیم های حاضر در یورو 2016در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ها هستند. وب سایت مشرق: در جمع 24 تیم حاضر در یورو 2016، آلمان گران ترین و مجارستان ارزان ترین تیم ... |
برنامه هفته هشتم لیگ جهانی والیبال 2015
هفته هشتم لیگ جهانی والیبال از روز پنج شنبه ۱۱ تیر ماه آغاز می شود و به مدت چهار روز با ۲۲ دیدار پیگیری خواهد شد.
خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت فدراسیون والیبال، در پایان این هفته دور مقدماتی سطح یک و دو لیگ جهانی به پایان می رسد تا پنج تیم صعود کننده سطح یک برای حضور در مرحله نهایی یک هفته استراحت کنند.
دور نهایی لیگ جهانی24 تا 28 تیرماه به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل برگزار خواهد شد که علاوه بر پنج تیم سطح یک، قهرمان رقابتهای سطح دو در آن شرکت خواهند کرد.
در سطح دو اما از هر گروه یک تیم به مرحله نهایی این سطح صعود خواهند کرد. مرحله نهایی سطح دو به میزبانی بلژیک برگزار میشود و چهار تیم (یک تیم از هر گروه و بلژیک میزبان) مرحله نهایی برای صعود به مرحله نهایی سطح یک (19 و 20 تیرماه) به مصاف هم میروند.
همچنین در این هفته چهار دیدار مرحله نهایی سطح سه لیگ جهانی به میزبانی اسلواکی برگزار میشود که سه تیم برتر گروههای این سطح با تیم میزبان به مصاف هم میروند. در دو مسابقه اول و دوم مرحله نهایی سطح سه، مونته نگرو به مصاف چین میرود و اسلواکی با مصر مبارزه خواهد کرد. سپس برندهها برای تعیین قهرمان به مصاف یکدیگر میروند و بازندهها نیز برای کسب عنوان سومی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
برنامه کامل هفته هشتم و نهایی لیگ جهانی (هشت مسابقه سطح یک، 10 دیدار سطح دو و چهار مسابقه سطح سه) به شرح زیر است:
سطح یک لیگ جهانی
پنج شنبه 11 تیر
برزیل – ایتالیا
جمعه 12 تیر
برزیل – ایتالیا
ایران – روسیه
لهستان – آمریکا
شنبه 13 تیر
استرالیا – صربستان
ایران – روسیه
لهستان – آمریکا
یکشنبه 14 تیر
استرالیا – صربستان
سطح دو لیگ جهانی
پنج شنبه 11 تیر
فرانسه – کره جنوبی
جمعه 12 تیر
جمهوری چک – ژاپن
بلژیک - هلند
شنبه 13 تیر:
پرتغال – فنلاند
جمهوری چک – ژاپن
بلغارستان – آرژانتین
فرانسه – کره جنوبی
بلژیک – هلند
یکشنبه 14 تیر
پرتغال – فنلاند
بلغارستان – آرژانتین
سطح سه لیگ جهانی
شنبه 13 تیر
مونته نگرو – چین
اسلواکی - مصر
دور نهایی لیگ جهانی24 تا 28 تیرماه به میزبانی شهر ریودوژانیرو برزیل برگزار خواهد شد که علاوه بر پنج تیم سطح یک، قهرمان رقابتهای سطح دو در آن شرکت خواهند کرد.
در سطح دو اما از هر گروه یک تیم به مرحله نهایی این سطح صعود خواهند کرد. مرحله نهایی سطح دو به میزبانی بلژیک برگزار میشود و چهار تیم (یک تیم از هر گروه و بلژیک میزبان) مرحله نهایی برای صعود به مرحله نهایی سطح یک (19 و 20 تیرماه) به مصاف هم میروند.
همچنین در این هفته چهار دیدار مرحله نهایی سطح سه لیگ جهانی به میزبانی اسلواکی برگزار میشود که سه تیم برتر گروههای این سطح با تیم میزبان به مصاف هم میروند. در دو مسابقه اول و دوم مرحله نهایی سطح سه، مونته نگرو به مصاف چین میرود و اسلواکی با مصر مبارزه خواهد کرد. سپس برندهها برای تعیین قهرمان به مصاف یکدیگر میروند و بازندهها نیز برای کسب عنوان سومی به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
برنامه کامل هفته هشتم و نهایی لیگ جهانی (هشت مسابقه سطح یک، 10 دیدار سطح دو و چهار مسابقه سطح سه) به شرح زیر است:
سطح یک لیگ جهانی
پنج شنبه 11 تیر
برزیل – ایتالیا
جمعه 12 تیر
برزیل – ایتالیا
ایران – روسیه
لهستان – آمریکا
شنبه 13 تیر
استرالیا – صربستان
ایران – روسیه
لهستان – آمریکا
یکشنبه 14 تیر
استرالیا – صربستان
سطح دو لیگ جهانی
پنج شنبه 11 تیر
فرانسه – کره جنوبی
جمعه 12 تیر
جمهوری چک – ژاپن
بلژیک - هلند
شنبه 13 تیر:
پرتغال – فنلاند
جمهوری چک – ژاپن
بلغارستان – آرژانتین
فرانسه – کره جنوبی
بلژیک – هلند
یکشنبه 14 تیر
پرتغال – فنلاند
بلغارستان – آرژانتین
سطح سه لیگ جهانی
شنبه 13 تیر
مونته نگرو – چین
اسلواکی - مصر
ویدیو مرتبط :
رالی زیبا در هفته هشتم لیگ جهانی والیبال
خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :
برنامه هفته سوم لیگ جهانی والیبال
هفته سوم لیگ جهانی والیبال از روز پنجشنبه 15 خردادماه آغاز میشود و در مدت چهار برگزاری این رقابتها 20 بازی برگزار میشود.
خبرگزاری مهر: هفته سوم لیگ جهانی والیبال از روز پنجشنبه 15 خردادماه آغاز میشود و در مدت چهار برگزاری این رقابتها 20 بازی برگزار میشود.
از گروه A لیگ جهانی والیبال در هفته سوم چهار بازی برگزار میشود که تیم ملی والیبال ایران در دو بازی به مصاف برزیل میزبان و پرافتخارترین تیم این رقابتها خواهد رفت. در این گروه، ایتالیا که با 12 امتیاز از چهار بازی صدر جدول را در اختیار دارد در دو دیدار از لهستان پذیرایی خواهد کرد.
در گروه B لیگ جهانی والیبال نیز چهار دیدار در هفته سوم برگزار میشود که روسیه مدافع عنوان قهرمانی در ایالات متحده در دو بازی به مصاف آمریکا میرود و بلغارستان نیز در دو بازی از صربستان پذیرایی خواهد کرد.
در هفته سوم لیگ جهانی والیبال 12 بازی نیز در گروههای سوم تا پنجم (12 تیمی که برای یک سهمیه مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال با هم رقابت میکنند) برگزار میشود.
برنامه کامل بازی های هفته سوم لیگ جهانی والیبال به قرار زیر است:
پنجشنبه 15 خردادماه:
گروه پنجم: جمهوری چک - کرهجنوبی
جمعه 16 خردادماه:
گروه یک: برزیل - ایران و ایتالیا - لهستان
گروه دوم: امریکا - روسیه
گروه سوم: بلژیک - کانادا
گروه چهارم: آرژانتین - ژاپن
گروه پنجم: جمهوری چک - کرهجنوبی
شنبه 17 خردادماه:
گروه اول: برزیل - ایران
گروه دوم: بلغارستان - صربستان و امریکا - روسیه
گروه سوم: استرالیا - فنلاند
گروه چهارم: آلمان - فرانسه
گروه پنجم: هلند - پرتغال
یکشنبه 18 خردادماه:
گروه اول: ایتالیا - لهستان
گروه دوم: بلغارستان - صربستان
گروه سوم: استرالیا - فنلاند و بلژیک - کانادا
گروه چهارم: آلمان - فرانسه و آرژانتین - ژاپن
گروه پنجم: هلند - پرتغال
از گروه A لیگ جهانی والیبال در هفته سوم چهار بازی برگزار میشود که تیم ملی والیبال ایران در دو بازی به مصاف برزیل میزبان و پرافتخارترین تیم این رقابتها خواهد رفت. در این گروه، ایتالیا که با 12 امتیاز از چهار بازی صدر جدول را در اختیار دارد در دو دیدار از لهستان پذیرایی خواهد کرد.
در گروه B لیگ جهانی والیبال نیز چهار دیدار در هفته سوم برگزار میشود که روسیه مدافع عنوان قهرمانی در ایالات متحده در دو بازی به مصاف آمریکا میرود و بلغارستان نیز در دو بازی از صربستان پذیرایی خواهد کرد.
در هفته سوم لیگ جهانی والیبال 12 بازی نیز در گروههای سوم تا پنجم (12 تیمی که برای یک سهمیه مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال با هم رقابت میکنند) برگزار میشود.
برنامه کامل بازی های هفته سوم لیگ جهانی والیبال به قرار زیر است:
پنجشنبه 15 خردادماه:
گروه پنجم: جمهوری چک - کرهجنوبی
جمعه 16 خردادماه:
گروه یک: برزیل - ایران و ایتالیا - لهستان
گروه دوم: امریکا - روسیه
گروه سوم: بلژیک - کانادا
گروه چهارم: آرژانتین - ژاپن
گروه پنجم: جمهوری چک - کرهجنوبی
شنبه 17 خردادماه:
گروه اول: برزیل - ایران
گروه دوم: بلغارستان - صربستان و امریکا - روسیه
گروه سوم: استرالیا - فنلاند
گروه چهارم: آلمان - فرانسه
گروه پنجم: هلند - پرتغال
یکشنبه 18 خردادماه:
گروه اول: ایتالیا - لهستان
گروه دوم: بلغارستان - صربستان
گروه سوم: استرالیا - فنلاند و بلژیک - کانادا
گروه چهارم: آلمان - فرانسه و آرژانتین - ژاپن
گروه پنجم: هلند - پرتغال