دانش و فناوری


2 دقیقه پیش

لیپوماتیک

لیپوماتیک به عنوان یک روش مناسب برای لاغری موضعی شکم، پهلو، ران و اطراف ران ، ناحیه پشت، غبغب و بازو شناخته می شود ، لیپوماتیک در واقع یک دستگاه قدرتمند و هوشمند است که ...
2 دقیقه پیش

دانلود رایگان پایان نامه و تحقیق

سالهاست که در محافل علمی کشور بحث انجام و واگذاری پایان نامه از طرف دانشجویان متقاضی پایان نامه به موسسات مقاله نویسی داغ و پر تنش است. فقدان شغل برای فارغ التحصیلان جامعه ...

ماشینی که،بادیدن کف دست جنس می فروشد. 

 

ماشین هیتاچی

 

 

این روزها ماشینهای فروشنده زیادی را در انواع فست فوده و يا سالن های ورزشی می بینید که با بلعيدن سکه و یا اسکناس به شما اجناسی نظير آب معدنی, نوشابه, قهوه, شکلات و ... می فروشند. اين بار شرکت هیتاچی با ابداع فن آوری جديدش می کوشد تا تغییری در روند سکه خوری و اسکناس خوری اين ماشینها ايجاد کند.

 

 

ماشین هوشمند جدید هيتاچی, با دريافت پارامترهای بیومتریک قادر است هويت شخص را از روی اثر انگشت و عروق خونی دست وی تشخيص داده و مبلغ خريد وی را از حساب بانکی اش کسر کند.

 

 

تنه کافی است که کف دست خود را بر روی پنل حساس به شناسایی هويت این ماشين گذاشته و منتظر بمانيد که ماشين شما را بشناسد و به شما جنس را تحویل بدهد.

 

 

هنوز از زمان دقيق ورود اين محصول هيتاچی به بازار خبری در دسترس نيست. اما اميدوارم که سيستم عامل آن به گونه ای نباشد که گاهی مانند ويندوز هنگ کند و در زمان خرید تحويلمان نگیرد! قرار شده تا انتهای امسال تعدادی از این ماشین ها در ساختمان های بعضی شرکت ها در ژاپن نصب شوند.

 

 

 


ویدیو مرتبط :
پدر مصری دخترانش را می فروشد!

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مجتبی محرمی ماشینی که طارمی به او داد را می فروشداخبار,اخبار ورزشی, محرمی

محرمی می گوید زیاد اهل رانندگی نیست و می خواهد خودرویش را بفروشد.

 مجتبی محرمی،مدافع سال های نه چندان دور پرسپولیس خودرویی که مهدی طارمی به او اهدا کرد را احتمالا می فروشد.

او که هنوز حتی مدارک این ماشین را هم تحویل نگرفته برای فروختن این خودرو دلایل شخصی خودش را دارد.محرمی در گفت و گو با روزنامه گل در این مورد گفته است:«هنوز مدارک این ماشین را هم تحویل نگرفتم اما احتمالا این خودرو را می فروشم.ضمن اینکه زیاد هم اهل رانندگی نیستم.»

 

اخبار ورزشی  -  خبرآنلاین