اخبار


2 دقیقه پیش

عکس: استهلال ماه مبارک رمضان

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ...
2 دقیقه پیش

تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریم

وزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که می‌تواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام می‌شود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ...

مدیر‌مسئول سایت بازتاب بازداشت شدسایت بازتاب,سایت بازتاب امروز,ادرس سایت بازتاب

مدیر‌مسئول سایت بازتاب بازداشت شد

سایت قانون نوشت: پس از انتشار خبر مربوط به سناریوی دولت برای نوار ۸‌میلیونی، علی غزالی مدیر مسول سایت بازتاب روز ۸ اردیبهشت با دستور دادستانی تهران بازداشت شده است. 

غزالی یکشنبه هفته گذشته، با حکم شعبه دوازدهم دادسرای فرهنگ و رسانه بازداشت گردید و سایت بازتاب امروز هم پس از آن فعالیتش متوقف شد. 

غزالی از روزنامه‌نگاران اصولگرای منتقد دولت محسوب می‌شود که از آغاز فعالیت سایت بازتاب امروز مدیر مسولی آن را بر عهده داشت./قانون

 


ویدیو مرتبط :
ماجرای بازداشت سه مسئول وزارت ورزش

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مدیران مسئول سایت های فرارو و آفتاب بازداشت شدند 

 

 

مدیران مسئول سایت های فرارو و آفتاب بازداشت شدند

 

در پی انتشار خبری در برخی سایت ها در بامداد دوشنبه ٢۵ بهمن ماه، مبنی بر "صدور مجوز تظاهرات برای راهپیمایی جنبش سبز به واسطه درخواست رئیس جمهور ترکیه"، مدیران مسوول دو سایت «فرارو» و «آفتاب نیوز»، همچنین مسولان فنی آنها بازداشت شدند.

سایت های خبری مخالف دولت در خارج از کشور با اعلام این مطلب مدعی شدند: غلامعلی دهقان عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه که از حدود یک ماه ییش به عنوان مدیر مسئول سایت آفتاب معرفی شده و همچنین سلیمی، مسول فنی آن سایت بازداشت شدند.

همزمان محمدحسین خوشوقت، مدیر مسول سایت فرارو و مدیرکل مطبوعاتی وزارت ارشاد در دوران اصلاحات نیز بازداشت شدند.

این بازداشتها به دلیل انتشار خبر "دریافت مجوز راهییمایی جنبش سبز، به مساعدت عبدالله گل، رئیس جمهور ترکیه" صورت گرفته است، که برای اولین بار در آفتاب و فرارو منتشر شده بودند.

گفتنی است بازداشت شدگان تاکید دارند سایتهایشان در آن زمان مورد حملات هکرها و هک واقع شده بود.

هنوز هیچ منبع خبری در داخل بویژه خبرگزاریها خبری در این خصوص منتشر نکرده اند...../تحلیل:عصرایران