اخبار
2 دقیقه پیش | عکس: استهلال ماه مبارک رمضانهمزمان با آغاز ماه مبارک رمضان جمعی از کارشناسان حوزه نجوم همراه با نماینده دفتر استهلال مقام معظم رهبری عصر دوشنبه هفدهم خرداد برای رصد هلال شب اول ماه مبارک رمضان بوسیله ... |
2 دقیقه پیش | تا 20 سال آینده 16 میلیون بیکار داریموزیر کشور گفت: در نظام اداری فعلی که میتواند در ۱۰ روز کاری را انجام دهد، در ۱۰۰ روز انجام میشود و روند طولانی دارد که باید این روند اصلاح شود. خبرگزاری تسنیم: عبدالرضا ... |
اعلام برگزیدگان جشنواره فیلم مدافعان حرم
در بخش مستند اولین جشنواره مدافعان حرم، روحالله رفیعی کارگردان فیلم خالد و مجتبی و در بخش نماهنگ جواد مزدآبادی برای کلیپ موج دریا شایسته تقدیر شناخته شدند.
در بخش کلیپها هیأت داوران دو اثر را انتخاب نمودند.
1- دیپلم افتخار بهترین کلیپ به موج دریا به کارگردانی جواد مزدآبادی
2- تندیس جشنواره بهترین کلیپ به لبیک به کارگردانی محمد و حسین بوشهری
همچنین لوح تقدیر دبیرخانه جشنواره بنا به پیشنهاد هیئت داوران به حامد زمانی اهدا شد.
در بخش آثار مستند پنج اثر شایسته تقدیر شدند:
1- دیپلم افتخار جشنواره به آقای روحالله رفیعی کارگردان فیلم خالد و مجتبی اهدا گردید.
2- دیپلم افتخار جشنواره به آقای ناصر نادری تهیهکننده و کارگردان فیلم رد پای فرشته اهدا گردید.
3- جایزه ویژه هیأت داوران به آقای محمد هادی نعمتاللهی کارگردان فیلم فرمانده اهدا گردید.
4- تندیس جشنواره برای بهترین کارگردانی به آقای وحید فراهانی کارگردانی کارگردان فیلم بیجی اهدا گردید.
5- تندیس بهترین فیلم جشنواره به فیلم پل به تهیهکنندگی مرتضی شعبانی و کارگردانی امیرحسین نوروزی هدا گردید.
همچنین تندیس جشنواره و جایزه ویژه دبیر جشنواره بنا به پیشنهاد هیئت داوران به مجموعه آثار محسن اردستانی رستمی اهدا شد.
ویدیو مرتبط :
برگزیدگان جشنواره فیلم عمار
خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :
اعلام برنامه نمایش فیلمهای جشنواره تصویر
برنامه نمایش فیلمهای جشنواره تصویر در هفته نخست از امروز تا پنجشنبه اعلام شد.ا
مروز شنبه اول اسفند ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۰:۳۰ تالار بتهوون و ناصری
شیرین/ کارگردان: عباس کیارستمی/ ۹۰ دقیقه، طعم شیرین(پشت صحنه فیلم شیرین)/ کارگردان: حمیده رضوی/ ۲۶ دقیقه و سپس نشست نقد بررسی با حضور جواد طوسی، احمد طالبنژاد، محمدرضا دلپاک و... برگزار میشود.
یکشنبه دوم اسفند ساعت ۱۵ تا ۱۷ تالار بتهوون:بودن یا نبودن/ کارگردان: مهدی زارعی / ۴:۱۵ دقیقه،پابرجا/ کارگردان: کیارش زندی / ۱:۴ دقیقه،لحظه صفر/ کارگردان: شیوا بلوریان / ۴ دقیقه ،دختری با کلاه بافتنی سفید/ کارگردان: امیر عربپور / ۵ دقیقه ، بهسادگی/ کارگردان: زهره زاهدی کرمانی / ۱:۴۰ دقیقه،جنگل واژگون/ کارگردان: سارا مطلق/ ۶:۱۰ دقیقه، آن بالا کنار جاده/ کارگردان: مرجان اشرفیزاده/ ۱۵ دقیقه، نارنگی/ کارگردان: شهریار شهامت/۱ دقیقه، انیمیشن الفبا/ کارگردان: مریم راسخ/ "۱:۸۱ دقیقه، موش/ کارگردان: سپهر علیمحمدلو / ۵ دقیقه،حضور خسته اشیا/ کارگردان: روشنک صدر/ ۲۰دقیقه
یک فیلم یک تجربه: مادیان/ کارگردان: پوریا رفیعی/۳۰ :۴۴ دقیقه (درباره فیلم ادیان ساخته علی ژِکان، بابازی سوسن تسلیمی ، حسین محجوب و...)
دوشنبه سوم اسفند ساعت ۱۵ تا ۱۷ تالار بتهوون: ژنرال/ کارگردان: کیارش زندی / ۱:۵ دقیقه،ندای من/ کارگردان: هانی صباحی/ ۲:۲۵ دقیقه،داخلی - روز/ کارگردان: حسن ملکزاده / ۳ دقیقه،زمین فوتبال/کارگردان: جلال نصیری هانیس/۱۴ دقیقه،پشت بوم/کارگردان: روح اله سعادتمند/ ۱۰:۳۵ دقیقه،مردی که دود شد/کارگردان: هوشنگ رادیپور/۳ :۸ دقیقه،پامنار/ کارگردان: رضا درمشیان/ ۲۰دقیقه،ابر صورتی/کارگردان: مسعود قدسیه/۸ دقیقه،نسل آفتاب/ کارگردان: حسن علیرضایی/ ۶:۲۰ دقیقه،مامان/کارگردان: بابک خرمدین/۳۰ :۹دقیقه،یک فیلم یک تجربه: برد شیر/ کارگردان: یوسف نیکفام/ ۴۱دقیقه ( درباره فیلم شیر سنگی ساخته مسعود جوزانی با بازی عزتاله انتظامی، علی نصیریان و...)
سهشنبه چهارم اسفند ساعت ۱۶ تا ۱۸ تالار بتهوون: مزرعه را پاسبانی نیست/ کارگردان: مهدی قدیانی- عسل بیگدلی /۴ دقیقه،بیست ثانیه/ کارگردان: پیام شکوهیراد / ۱:۳۰ثانیه، ویلیام تل/ کارگردان: شیلا توکلی/۲ :۱ دقیقه ، بور بیجاده رنگ/ کارگردان: بابک خرمدین/ ۲۲دقیقه، اینجاست آسیا. تهران، پایتخت ایران/کارگردان: صابر میرزایی/۸ دقیقه ، یک روز پر درد/ کارگردان: ستار چمنگلی/ ۲۰دقیقه، باغ ایرانی/کارگردان:علیرضا شکوهیان، علی شریفی/ ۱۷دقیقه، صخره/کارگردان: سارا نامجو/۱۰ دقیقه
یک فیلم یک تجربه: کافه ترانزیت/ کارگردان: بابک بهداد/ ۳۸دقیقه (درباره فیلم کافه ترانزیت، ساخته کامبوزیا پرتوی با بازی پرویز پرستویی، فرشته صدرعاملی و...)
چهارشنبه پنجم اسفند ساعت ۱۶ تا ۱۸ تالار بتهوون:دزد/ کارگردان: علی شریفی- علیرضا شکوهیان/ ۱:۴۰ دقیقه، دوئل/ کارگردان: فرهاد فرد/ ۲:۴۰ دقیقه، فرشها و آدمها/ کارگردان: مجید پیلآفکن/ ۱۲ دقیقه
پایان عبور/ کارگردان: منصور فروزش/ ۵ دقیقه، ۱۳ / کارگردان: مازیار تقیزاده/ ۵ دقیقه، محصور/ کارگردان: محمدرضا اکبری/۱۵ دقیقه، زندگی و دیگر هیچ/ کارگردان: روحاله مولوی/ ۱۵ دقیقه،خلاء/ کارگردان: مصطفی فتوت/ ۶:۱۹ دقیقه، تناوب/کارگردان:مهدی فرد قاری/۱۱ دقیقه، یک فیلم یک تجربه: خاک ،خون ، خورشید/ کارگردان: سینا گنجوی/ ۴۵ دقیقه (درباره فیلم سرزمین خورشید، ساخته احمدرضا درویش با بازی خسرو شکیبایی، گلچهره سجادیه و..)
پنجشنبه ششم اسفند ساعت ۱۶ تا ۱۸ تالار بتهوون: کلمات بینقطه/ کارگردان: مارال پورمندان، پروا افشار/ ۶ دقیقه، و زمین گرفت/ کارگردان: رضا مجلسی/ ۱۳ دقیقه، دوئل فارسی/ کارگردان: روح اله کریمی/ ۱۲ دقیقه
داستانی برای یک فیلم کوتاه/ کارگردان: رضا غلامی مطلق/ ۲۰دقیقه، لیوان شیشهیی آب/ کارگردان: رضا نوروزی گوهر/ ۱۵ دقیقه، یک فیلم یک تجربه: در انتهای فصل/کارگردان: شیرین برقنورد/۴۷دقیقه ( درباره فیلم عروس آتش ساخته خسرو سینایی با بازی حمید فرخنژاد).