سلامت


2 دقیقه پیش

نشانه ها و عوارض کمبود ویتامین‌ها در بدن

ویتامین‌ها نقش مهمی‌ را در بدن انسان ایفا می‌کنند. به‌نحوی‌که کمبود ویتامین‌ (حتی یکی از آن‌ها) می‌تواند برای هر فردی مشکلات اساسی را به وجود آورد. گجت نیوز - معین ...
2 دقیقه پیش

چرا پشه ها بعضی ها را بیشتر نیش می‌زنند؟

فصل گرما و گزیده شدن توسط پشه ها فرا رسیده، دوست دارید بدانید پشه ها بیشتر چه کسانی را دوست دارند؟ بیشتر کجاها می پلکند؟ و از چه مواد دفع کننده ای نفرت دارند؟ وب سایت ...

دلایل علاقه مردها به زن ها 

مردها زنها را دوست دارند چون:

 

دلایل دوست داشتن زنها

 

* چون همیشه احساس می‌کنند جوانند، حتی وقتی پیر می‌شوند.

 

* چون هر وقت کودکی را می‌بینند لبخند می‌زنند.

 

*چون وقتی مسیر مستقیمی‌را طی میکنند همیشه مستقیما" روبرو را نگاه می‌کنند و هرگز به طرف ما مردان که با لبخند راه را برایشان باز کرده ایم برنمی‌گردند تا تشکر کنند.

 

*چون در همسرداری به گونه ای رفتار می‌کنند که ذهن هیچ غریبه ای به آن راه ندارد.

 

*چون همه ی توان خود را برای داشتن خانه ای زیبا و تمیز بکار می‌گیرند و هرگز برای کاری که انجام می‌دهند توقع تشکر ندارند.

 

*چون هر آنچه که در زندگی خصوصی افراد مشهور اتفاق می‌افتد را جدی می‌گیرند.

 

*چون سراغ مسائل غیر اخلاقی نمی‌روند.

 

دلایل دوست داشتن زنها

 

*چون نسبت به زجری که برای زیباتر شدن تحمل می‌کنند شکایتی نمی‌کنند. حتی هنگام استفاده از وسایل خطرناک در سالن‌های ورزشی

 

*چون آنها ترجیح می‌دهند سالاد بخورند.

 

*چون فقط عاشق پیش غذاها ی متنوع و رنگارنگ و آرایش ملایم و زیبا هستند در حالیکه ما عاشق نوشیدنی‌های مخرب هستیم.

 

*چون آنها با همان دقت و ظرافتی که میکل آنژ تابلوی Sistine Chapel را کشیده است، به زیبا ساختن خود دقت میکنند.

 

*چون برای حل مشکلات، روش های خاص خودشان را دارند؛ روش هایی که ما هرگز درک نمی‌کنیم و همین ما را دیوانه می‌کند.

 

*چون دقیقا" وقتی دیگر خیلی دوستمان ندارند، با ترحم به ما می‌گویند: " دوستت دارم" ؛ تا ما متوجه بی علاقگی آنها نشویم.

 

*چون وقتی می‌خواهند در مورد ظاهرشان چیزی بپرسند ترجیح می‌دهند این سوال را از خانمی بپرسند و خلاصه با این مدل سوالات ما را عذاب نمی‌دهند.

 

دلایل دوست داشتن زنها

 

*چون گاهی از چیزهایی شکایت می‌کنند که ما هم آن را احساس می‌کنیم مثل سرما یا دردهای رماتیسمی، به این ترتیب ما می‌فهمیم که آنها هم مثل ما آدم هستند!

 

*چون داستان‌های عاشقانه می‌نویسند.

 

*چون ساعتها وقت خود را با فکر کردن در مورد اینکه چگو نه می‌توانند با دیگران سر صحبت را باز کنند، تلف نمی‌کنند .

 

*چون آنها می‌توانند مثل مردها بلوز و شلوار بپوشند و سر کار بروند، درحالیکه مردها هرگز جرئت نمی‌کنند دامن بپوشند و بروند سر کار.

 

*چون همیشه می‌توانند یک ایراد بزرگ از زنی که ما گفته ایم زیبا است بگیرند و به ما بقبولانند که بی سلیقه هستیم و اشتباه می‌کنیم.

 

*چون ما از آنها متولد شده‌ایم و به سوی آنها نیز باز می‌گردیم.

 

*و پائولو می‌گوید: ما عاشق آنها هستیم چون زن هستند.....به همین سادگی.

 

 

 


ویدیو مرتبط :
چرا مردها با مردها راحت ترند؟ - بخش اول - حتما ببینین:)

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

دلایل علاقه ایرانی ها به «عابر بانک»


محیط اینترنت و وب در معرض آسیب های امنیتی قرار دارد و بسیاری به آن دسترسی ندارند پس ترجیح می دهند از خود پرداز استفاده کند.

باشگاه خبرنگاران جوان: اگرچه مدت هاست شیوه های مختلف بانکداری الکترونیک در کشور رواج پیدا کرده است اما حقیقت این است که مردم علاقه خاصی به خود پرداز ها و استفاده از آن دارند از این رو هنوز هم شاهد شکل گیری صف در پشت بسیاری از خود پردازها هستیم.

شاید به راحتی بتوان گفت اولین نماد بانکداری الکترونیک در ایران همین خود پرداز ها هستند که در دی ماه سال 51 به ایران راه یافت و البته تا پس از انقلاب و چند سال پیش چندان هم مرسوم نبود.
 
اما قطعا به خاطر سابقه حضورش در بین ایرانی ها از همان ابتدا علارغم تعداد معدود دستگاه ها، قطعی های مداوم و... با اقبال مواجه شد.
 
در ابتدا مردم نگران از دست رفتن پول ها یا خورده شدن کارت بانکی شان توسط خود پرداز بودند که به مرور زمان و فرهنگ سازی این مشکل بر طرف شد اما چرا پس از سال ها هنوز هم خیلی ها و با وجود ابتکارات جدید دوست دارند قبوض خود را از خود پرداز بپردازند ،انتقال وجه کارت به کارت را از طریق خود پرداز انجام دهند و به آن اطمینان بیشتری دارند؟
 
برخی از دلایل امر را می توان در موارد زیر جستجو کرد:
 
1. رواج پول نقد
 
با وجود تعدد دستگاه های کارت خوان در فروشگاه ها ، کارت های بلیط مترو و اتوبوس های درون شهری هنوز بسیاری فروشگاه ها و مغازه های کوچک و بزرگ از خدمات بانکداری الکترونیک استفاده نمی کنند، بسیاری پزشکان دوست ندارند از دستگاه کارت خوان استفاده کنند و... به این ترتیب پول نقد در بین عموم محبوبیت و کاربرد فراوان دارد پس برای دریافت وجه نقد به خودپرداز ها رجوع می کنند.
 
2. دسترسی آسان
 
گسترش تعداد دستگاه های خود پرداز در کنار شعب یا به صورت مستقل در مراکز خرید، معبرهای پر رفت و آمد و کوچه و پس کوچه ها حد اقل در بافت های شهری بر محبوبیت این دستگاه ها افزوده است.
 
3. نهادینه شدن نحوه استفاده
 
این روزها اغلب ایرانی ها از نحوه استفاده از خود پرداز به خوبی آگاهی دارند و نسبت به روزهای اولیه رواج این دستگاه که با تردید و توقف مردم پشت باجه ها همراه بود آگاهی مردم زیاد شده معدود افراد به ویژه سالمندان در استفاده از دستگاه مشکل دارند که البته آنها هم در حال یادگیری اند.
 
4. امنیت بالا
 
محیط اینترنت و وب در معرض آسیب های  امنیتی  قرار دارد و بسیاری به آن دسترسی ندارند پس ترجیح می دهند از خود پرداز استفاده کند.
 
اگرچه مواردی در خصوص کلاهبرداری از خود پرداز ها مشاهده شده اما مردم می دانند که چطور از اطلاعاتشان در هنگام استفاده از خود پرداز استفاده کنند.
 
5. فعالیت 24 ساعته
 
خود پرداز چند کلید دارد که در 24 ساعت شبانه روز به خدمت رسانی مشغول اند پس نیاز به برخورد با نیروی انسانی بانک که بعضا حوصله پاسخگویی مشتری را ندارد نیست.
 
همچنین خرابی و قطعی دستگاه ها به شکل چشم گیری کاهش یافته و در هر ساعت که بخواهیم می توانیم وجه نقد در یافت کنیم. البته مردم از سقف میزان پرداختی چندان راضی نیستند اما بانک مرکزی در مقابل افزایش حجم پرداخت پول توسط خود پردازها مقاومت می کند.
 
6. کارمزد منطقی
 
استفاده از بسیاری از خدمات بانکداری الکترونیک مستلزم پرداخت کارمزد است اما اگر از خودپرداز بانک خودتان برای انتقال وجه، دریافت موجودی و... استفاده کنید کارمزد کمتری می بایست پرداخت.
 
همچنین استفاده از تلفن بانک هزینه تلفن را در بسیاری موارد که خط رایگان نباشد به دوش ما تحمیل می کند اما در مورد خود پرداز چنین هزینه ای وجود ندارد.