سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

نوشیدن خون برای قدرت جادویی! +عکس


پلیس گینه نو 29 نفر از اعضای یک گروه آدمخوار را دستگیر کرده است.

 
 


صبح بخیر: پلیس گینه نو 29 نفر از اعضای یک گروه آدمخوار را دستگیر کرده است. این آدمخواران ادعا می کنند جادوگرانی را که در ازای خدمات خود هزینه های گراف دریافت می کرده یا درخواست های بی شرمانه مطرح می کرده اند، می کشته اند.پلیس می گوید آدمخوارها 5 مرد و 2 زن  را به یک منطقه جنگلی دور دست منتقل کرده و پس از کشتن آنها،  مغزشان  را به صورت خام خورده و خونشان را نوشیده اند. این افراد معتقد بوده اند که با نوشیدن خون قربانیان، قدرت های جادویی پیدا کرده و در مقابل گلوله ایمنی پیدا می کنند.  تا به حال 19 نفر، از جمله یک پسر 13 ساله در ارتباط با این جرم دستگیر شده اند.

پلیس می گوید آدمخوارها از کار خود پشیمان نیستند و با آرامش در مورد آن صحبت می کنند. از نظر آنها قربانیان جادوگرانی بوده اند که از روستاییان فقیر هزینه های بیش از حد دریافت می کرده اند و در ازای خدمات خود از آنها توقعات جنسی داشته اند.


 
این اتفاق انتخابات محلی را با تاخیر مواجه کرده است زیرا مردم نگران امینت جانی خود هستند. ساکنان مناطق جنوبی اقیانوس آرام به سحر و جادو اعتقاد عمیقی دارند و  بیماری، ناراحتی، مرگ یا تصادف را به قدرت های جادویی نسبت می دهند.ویدیو مرتبط :
اسکین هری پاتر+جاروی جادویی+قدرت برای GTA

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

تردید در قدرت آمریکا و اسرائیل برای حمله به ایران / تحریم ها تهران را به امتیاز دهی نمی کشاندتردید در قدرت آمریکا و اسرائیل برای حمله به ایران / تحریم ها تهران را به امتیاز دهی نمی کشاند

 

برنامه هسته ای ایران به نقطه بدون بازگشت رسیده است.به گزارش عصر ایران به نقل از روزنامه الوطن چاپ کویت، مرکز عالی امنیت ملی اسرائیل در گزارشی اعلام کرد برنامه هسته ای ایران به نقطه غیرقابل بازگشت رسیده و اقدام نظامی تنها گزینه برای توقف این برنامه است.

نویسنده این گزارش "افراییم اسکولای" است که پیش از این 40 سال در سازمان انرژی هسته ای اسرائیل و آژانس بین المللی انرژی هسته ای در وین سابقه فعالیت دارد و هم اکنون در مرکز عالی امنیت ملی اسرائیل مستقر در تل آویو عضویت دارد.

در این گزارش اضافه شده: تحریم ها علیه ایران، حکومت این کشور را به امتیاز دهی وادار نمی کند. تنها راه برای توقف برنامه هسته ای

ایران این است که تاسیسات اتمی این کشور با استفاده از موشک های دور برد آمریکا مورد هدف قرار بگیرند. عملیات نظامی تنها می تواند برنامه هسته ای ایران را متوقف کند. البته در این که آمریکا چنین اقدامی را انجام دهد، تردید وجود دارد. همچنین در توانایی اسرائیل برای حمله نابود کننده و نهایی به تاسیسات هسته ای ایران، به تنهایی و بدون مشارکت دیگران نیز تردید است.

در این گزارش می خوانیم: ادعای آمریکا درباره اینکه ایران نیازمند یک سال زمان برای رسیدن به مرحله تولید بمب هسته ای است نادرست و این مدت زمان برای چنین اقدامی بسیار طولانی و به دور از واقعیت است.

همچنین در ایران، درباره برنامه هسته ای اجماع نظر وجود دارد. هیچ دولتی در ایران جرئت نمی کند برنامه هسته ای را متوقف کند. تنها در صورتی که دولتی سکولار و دموکراتیک در ایران مستقر شود، برنامه هسته ای خود را متوقف می کند که استقرار چنین دولتی نیز به دور از واقعیت است. تحریم ها علیه ایران از تاثیرگذاری بر دولت تهران در زمینه های اقتصادی و سیاسی بسیار فاصله دارد.

در گزارش مرکز عالی امنیت ملی اسرائیل همچنین آمده است: موافقت ایران با غنی سازی اورانیوم تحت نظارت بین المللی، بیانگر خطر بزرگی است زیرا ایران با سوء استفاده از این وضعیت در سریع ترین زمان ممکن به بمب اتمی خواهد رسید.

خط قرمزها در مسئله هسته ای ایران، بازدارنده نیستند زیرا جامعه بین الملل برای مقامات ارشد تهران توضیح نداده که عواقب و نتایج اقدامات آنها در عبور از خط قرمزها چیست. بعید نیست ایران به انفجار و آزمایش هسته ای در خاک خود اقدام کند که در این صورت واکنش بین المللی نسبت به آن بیشتر از واکنش ها نسبت به آزمایش های هسته ای پاکستان و هندوستان نخواهد بود.

دراین گزارش همچنین از رویکردهای رئیس جمهور آمریکا برای ضربه زدن به هسته ای ایران انتقاد شده و آمده است: بدترین جایگزین برای این رویکرد، بر کشورهای جنوب خلیج فارس و قدرت آمریکا در منطقه تاثیر منفی می گذارد. در صورت تبدیل ایران به قدرت هسته ای، قدرت آمریکا در منطقه با کاهش روبه رو می شود که البته اقدام واشنگتن برای بازگرداندن هیبت و قدرت گذشته خود، زمان و انرژی بسیاری را طلب می کند.

تنها راه برای توقف برنامه هسته ای ایران اقدام آمریکا به حمله هوایی به تاسیسات اتمی ایران با استفاده از موشک های بالستیک دور برد است تا این کشور درگیر جنگ جدیدی نشود.

در این گزارش، نویسنده این سئوال را مطرح کرد که آیا اسرائیل به ایران حمله خواهد کرد؟ و سپس خود به این سئوال این گونه پاسخ داد: حمله نظامی اسرائیل به ایران نیازمند وجود اراده در سران دولت اسرائیل است. سئوال دیگر نیز این است که آیا سران اسرائیل سیاست سکوت در برابر برنامه هسته ای ایران را ادامه می دهند. برنامه هسته ای که به نقطه بدون بازگشت رسیده و جز با حمله نظامی نمی توان آن را نابود کرد.... / عصر ایران