سرگرمی


2 دقیقه پیش

تصاویری که شما را به فکر فرو می‌برد (34)

یک عکس، یک طرح یا یک نقاشی؛ بعضاً چنان تاثیری روی بیننده دارد که شنیدن ساعت ها نصیحت و یا دیدن ده ها فیلم نمی‌تواند داشته باشد. هنرمندانی که به ساده ترین روش ها در طول تاریخ ...
2 دقیقه پیش

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه

دیدنی های امروز؛ سه شنبه 18 خرداد ماه وبسایت عصرایران: نماز تراویح مسلمانان اندونزی در نخستین شب آغاز ماه رمضان – آچهمعترضان عوارض زیست محیطی یک پروژه انتقال آب در کاتالونیا ...

دستخط شما و رازهاي دروني شخصيتتان
 

فال

 

به گفته روان شناسان تحليل دستخط هر فرد مي تواند بيش از 100 خصوصيت از شخصيت او را براي ما معرفي كند از جمله دستخط و نوع واكنش فرد در قبال مساپل مختلف زندگي البته بايد بدانيد اين تحقيقات نسبي است و با درصد افراد سنجيده شده است.

ابتدا يك ورق خطدار برداشته و جمله زير را بنويسيد

 

زندگي حس غريبي است كه يك مرغ مهاجر دارد

undefined


ولي دستخطي كه مستقيم و عمودي نوشته مي شود نشان دهنده اين است كه فرد در موقعيتهاي مختلف منطقي و عقلاني عمل مي كنداما چرا؟ چون شما تحت فرمان قلب خود هستيد.

بخاطر همين بيشتر پزشكان عمودي مي نويسند و هنرمندان كه عاطفي تر هستند دستخطتشان متمايل به راست و چپ است.(در اكثر افراد در نظر گرفته شده)

 

 

دستخط و شيوه تفكر


به نوشته خود در جمله بالا توجه كنيد . چگونه حروف س و ش نوشته ايد ايا به صورت قوسدار يا به صورت دندانه دار ؟ اگر به صورت دندانه دار بنويسيد يعني شما نسبت به مساپل درك سريعي داريد ولي چنانچه قوسدار يعني دقيق هستيد ولي سرعت درك تان كمتر از گروه قبل است.

 

 

دستخط و قدرت تجزيه تحليل فرد


باز چنانچه س و ش قوسدار بود تجزيه و تحليل خوبي از مساپل نداريد و اگر دندانه دار برعكس

 

 

دستخط و رك گويي شخص


حالا به نوشته خود توجه كنيد اگر از بالاي خط تراز شروع كرده باشيد در ابتداي سطر در رفتار و گفتار خود حاشيه مي رويد و چنانچه از روي خط تراز شروع كرده باشيد سريع سر اصل مطلب مي رويد . در رك گوييي يكي از چيزهايي كه روانشناسان به ان توجه مي كنند در نوشتن حرف ت و پ است كه اگر كشيده نوشته شود فرد رك گو است و صريح اما اگر مقطع و كوتاه نوشته شود فرد بي حوصله و سريع ان را نوشته و در مساپل با حاشيه وارد مي شود

 

 


ویدیو مرتبط :
به روز قسمت 52 فناوری تشخیص دستخط

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

لاريجاني اختلافات دروني فراكسيون... 

مردم از ما به خاطر اين تصميم نمي‌گذرند

 

لاريجاني اختلافات دروني فراكسيون اصولگرايان را رفع مي‌كند


عده‌اي از اعضاي فراكسيون اصولگرايان نسبت به برخي عملكردهاي اين فراكسيون تذكراتي داده‌اند و خواستار بهبود عملكرد آن شده‌اند/اختلافاتي كه در حال حاضر در فراكسيون وجود دارد به علت ازدياد امور و كارهاست.

سيدرضا اكرمي نماينده تهران در مجلس از پيگيري هيات‌رئيسه فراكسيون اصولگرايان و شخص رئيس اين فراكسيون براي رفع اختلافات به وجود آمده در ميان اعضاي فراكسيون اصولگرايان خبر داد.
عده‌اي از اعضاي فراكسيون اصولگرايان نسبت به برخي عملكردهاي اين فراكسيون تذكراتي داده‌اند و خواستار بهبود عملكرد آن شده‌اند.
وي تصريح كرد: اختلافاتي كه در حال حاضر در فراكسيون وجود دارد به علت ازدياد امور و كارهاست و اكثر اعضاي فراكسيون وقتي براي حضور فعالانه در فراكسيون ندارند.
اكرمي ابراز اميدواري كرد كه هيات‌رئيسه فراكسيون اصولگرايان هرچه سريع‌تر نسبت به اعتراضات اعضا رسيدگي كنند.
گفتني است هفته گذشته محمدعلي بزرگواري عضو فراكسيون اصولگرايان مجلس در نطق خود انتقادات تندي را به عملكرد هيات رئيسه بويژه شخص رئيس(لاريجاني) مطرح كرده و خواستار پاسخگويي آنها به اين انتقادات شده بود...../ تحلیل:خبرگزاری ایلنا