فرهنگ و هنر


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

خواندنی ها با برترین ها (81)

در این شماره از خواندنی ها با کتاب جدید دکتر صادق زیباکلام، اثری درباره طنز در آثار صادق هدایت، تاریخ فلسفه یونان و... آشنا شوید. برترین ها - محمودرضا حائری: در این شماره ...

هری پاتر در قالب سه‌بعدی به اكران می‌رسد 

با فروش خیره‌كننده «آواتار» كه در قالب سه‌بعدی ساخته و به اكران رسید، شركت فیلم‌سازی «برادران وارنر» اعلام كرد، نسخه جدید «هری پاتر» را نیز در این قالب به اكران می‌رساند.


شركت فیلم‌سازی برادران وارنر، اخیرا یكی دیگرازمحصولاتش با عنوان «برخورد با غول‌ها» را پس از ساخت به قالب سه‌بعدی تبدیل كرده است.


بنابر اعلام هالیوود ریپورتر، نسخه جدید هری پاتر با عنوان فرعی «قدیسان مرگبار» در دو بخش و به شكل (سی‌دی) تبدیل و به اكران خواهد رسید.


بنابراین گزارش، هر پروژه سینمایی در صورت تغییر فورمت به قالب سه‌بعدی هزینه‌ای ۵ میلیون دلاری را متحمل خواهد شد.«هری پاتر و قدیسان مرگ» بر گرفته از هفتمین کتاب از مجموعه داستان‌های «هری پاتر» نوشته «جی کی رولینگ» است.ساخت این پروژه به کارگردانی «دیوید یاتس» آغاز شده و «استیو کلاوز» نیز نگارش فیلمنامه‌ی آن را بر عهده داشته است.

 

بنابراعلام وارنرها، بخش اول «هری پاتر: قدیسان مرگبار» ۱۹ نوامبر امسال و بخش دوم آن ۱۵ جولای سال ۲۰۱۱ آینده میلادی در معرض تماشای سینما دوستان قرار می‌گیرد.

 

 

 

 

 

 


ویدیو مرتبط :
ساخت قالب کیک با چاپگر سه بعدی

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

اكران فیلم‌های سه بعدی در سینما آزادی


فیلم‌های سه‌بعدی به صورت تك‌سانس و در ساعت 12 شب در سینما «آزادی» روی پرده خواهند رفت.

ایسنا : رضا سعیدی‌پور درباره جزئیات اكران فیلم‌های سه‌بعدی در سینما «آزادی» گفت:‌ فیلم‌های سه‌بعدی به صورت تك‌سانس و در ساعت 12 شب در سینما «آزادی» روی پرده خواهند رفت.

مدیر پردیس سینمایی «آزادی» در گفت وگویی ادامه داد: هنگامی كه با مجری طرح اكران فیلم‌های سه‌بعدی صحبت كردیم‌، قرار شد یك هفته پس از «ایوان شمس» فیلم‌های سه‌بعدی به صورت تك سانس در ساعت 12 شب در سینما «آزادی» اكران شود.

وی در پاسخ به این سوال كه آیا سینما‌ «آزادی» نمی‌توانست چند سانس را برای اكران فیلم‌های سه‌بعدی اختصاص دهد‌، گفت:‌ خیر. مشكل ما این است كه سالن مجهز به تكنولوژی سه‌بعدی‌مان همان سالن سرگروهمان است بنابراین نمی‌توانیم سانس‌های بیشتری را به اكران این فیلم‌ها اختصاص دهیم.

مدیر سینما «آزادی» درباره قیمت بلیت‌های فیلم‌های سه بعدی خاطرنشان كرد:‌ قیمت بلیت‌ها در سینما‌ آزادی 10 هزار تومان است. البته به نظرم این رقم می‌تواند حداقل قیمت باشد چرا كه از آن باید پنج درصد عوارض شهرداری‌، پنج درصد ارزش افزوده و پنج درصد مالیات تكلیفی كسر شود در واقع در پایان فروش تنها شش هزار و 500 تومان باقی می‌ماند كه بین صاحب فیلم و سینمادار تقسیم شود.

 اكران فیلم‌های سه‌بعدی از هفته گذشته در تالار ایوان شمس آغاز شده است و قرار است از نیمه‌ی دوم فروردین ماه در سینما آزادی هم آغاز شود.