فرهنگ و هنر


2 دقیقه پیش

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات بهبود | تشریفات و خدمات مجالس | برگزاری مراسم عروسی | باغ عروسی تشریفات ۵ ستاره بهبود با مدیریت بهبود اصلانی صاحب سبک در اجرای دیزاین های ژورنالی و فانتزی ، اجرا ...
2 دقیقه پیش

خواندنی ها با برترین ها (81)

در این شماره از خواندنی ها با کتاب جدید دکتر صادق زیباکلام، اثری درباره طنز در آثار صادق هدایت، تاریخ فلسفه یونان و... آشنا شوید. برترین ها - محمودرضا حائری: در این شماره ...

اشک مجری تلویزیون درآمد + تصاویراشک مجری تلویزیون درآمد,اخبار

اشک مجری تلویزیون درآمد + تصاویر

این مجری تلویزیون در حالی که اشک در چشم و بغض در گلو داشت ادامه داد:« زمانی که سهراب رفت من 36 سال داشتم فقط فرصت این را داشتم که 6 سال با او هم نفس باشم شعر عطار را برای او خواندم و گفتم من...

مراسم بزرگداشت سالروز تولد سهراب سپهری شامگاه شنبه 13مهر 92 با حضور پروانه سپهری و مهین دخت سپهری خواهران این شاعر بزرگ و همچنین شاعران و کارشناسان در موسسه فرهنگی- مطبوعاتی ایران برگزار شد.

  اشک مجری تلویزیون درآمد,اخبار

در این مراسم پس از سخنرانی محمدتقی روغنی ها، سرپرست روزنامه ایران و همچنین نقد و تحلیل اشعار سهراب از سوی هرمز علی پور شاعر معاصرایرانی،اکبرعالمی مجری توانمند تلویزیون درباره شخصیت سهراب سپهری گفت: «آنچه در لحن و اشعار سهراب است در شاعرانی چون نیما، احمد رضا احمدی، فروغ فرخزاد و شاملو نیست. سهراب مثل هیچکس نیست. وقتی در بیمارستان پارس از دنیا رفت 1360خورشیدی بود اگر بود امروز سن او کمتر از یک گوهر یگانه به اسم منوچهر ستوده بود. و چه زود دیر می شود.»

  اشک مجری تلویزیون درآمد,اخبار

وی افزود: «من افتخار شاگردی ذبیح الله صفا، پرویز خانلری و محمد محجوب را داشته ام و در محضر این بزرگان شعری از عطار یاد گرفتم که به شما به عنوان ارمغان این جلسه تقدیم می کنم.»

این مجری تلویزیون در حالی که اشک در چشم و بغض در گلو داشت ادامه داد:« زمانی که سهراب رفت من 36 سال داشتم فقط فرصت این را داشتم که 6 سال با او هم نفس باشم شعر عطار را برای او خواندم و گفتم من نمی فهمم پاسخی داد که امروز در 68 سالگی می فهمم پاسخ او چه معنایی داشت. شعری که برای سهراب خواندم این است«آفرین جان آفرین پاک را / آن که جان بخشید و ایمان خاک را» در این قسمت آخر شعر عطار گیر کرده بودم از او پرسیدم خاک مگر ایمان و جان و شعور دارد اینها سنگ هستند. آن زمان و سهراب با بیان جمله ای که هیچ گاه فراموش نخواهم کرد گفت: خداوند خالق بخشی از کره زمین نیست. خداوند خالق تمام کائنات است.»

منبع: inn.ir


ویدیو مرتبط :
درآمد تلویزیون از زیرنویس سریالها چقدره ؟

خواندن این مطلب را به شما پیشنهاد میکنیم :

مجری ممنوع‌ التصویر تلویزیون بازیگر تئاتر شد + تصاویرمجری ممنوع‌ التصویر تلویزیون بازیگر تئاتر شد

سیدجواد یحیوی مجری سالهای دور تلویزیون که طی سالهای اخیر ممنوع التصویر بوده است در نمایش من خیال تو نیستم نقش یکی از رزمندگان را ایفا می کند. یحیوی مجری ممنوع التصویر صدا و سیما این بار به تئاتر روی آورده...

حمید شریف زاده نمایشنامه ای را با نام «من خیال تو نیستم»  را نوشته و آن را بر روی صحنه تئاتر کارگردانی می کند. این نمایشنامه در خصوص دو رزمنده است که برای شناسایی بین مرز ایران و عراق گیر می کنند و اتفاقاتی برای آنها رقم می خورد. این تئاتر با اعضای گروه پالتو اجرا خواهد شد.

 

مجری ممنوع‌ التصویر تلویزیون بازیگر تئاتر شد

 

مجری ممنوع‌ التصویر تلویزیون بازیگر تئاتر شد

 

اجرای ابتدایی این نمایشنامه در جشنواره مقاومت در تئاتر شهر خواهد بود و پس از آن اجرای عمومی برگزار خواهد شد.

 

مجری ممنوع‌ التصویر تلویزیون بازیگر تئاتر شد

 

سیدجواد یحیوی مجری سالهای دور تلویزیون که طی سالهای اخیر ممنوع االتصویر بوده است در این نمایش نقش یکی از رزمندگان را ایفا می کند. بهار ارجمند، نازنین فراهانی، مهدی فریضه و نسرین نصرتی دیگر بازیگران این نمایش هستند.

 

مجری ممنوع‌ التصویر تلویزیون بازیگر تئاتر شد

 

دیگر عوامل کار عبارتند از:
آهنگساز: بهنام رحیمی
طراح صحنه و نور: احمدرضا آخوندزاده / حمید شریف زاده

 

مجری ممنوع‌ التصویر تلویزیون بازیگر تئاتر شد

 

طراح لباس: مهتاب کرکوندی
طراح گریم: یوحنا حکیمی

 

مجری ممنوع‌ التصویر تلویزیون بازیگر تئاتر شد

 

طراح پوستر و بروشور: احمدرضا آخوندزاده
منبع: inn.ir